​Darüşşafaka Cemiyeti ile Yeni Yılda Sevdiklerinize Umutlu Başlangıçlar Hediye Edin!

Bir çocuk için kaleme, kitaba, deftere, silgiye, çantaya, kıyafete, yiyeceğe, barınmaya ya da öğretmenin maaşına dönüşen bir ürünün değeri nasıl ölçülür? Hangi insan böyle bir armağan aldığında mutlu olmaz? Bazı ürünler yaşam değiştirir, tıpkı Darüşşafaka’nın Yılbaşı Ürünleri gibi... Darüşşafakalı öğrencilerin çizdiği resimlerle tasarlanan yeni yıl ürünlerini tercih ederek, onları hayallerine bir adım daha yaklaştırabilirsiniz.

1863 yılından bu yana “Eğitimde fırsat eşitliği” misyonuyla çalışmalarını sürdüren Darüşşafaka Cemiyeti, özel olarak tasarlanan yılbaşı hediyeleriyle, yeni yılda sevdikleriniz adına maddi desteğe ihtiyaç duyan başarılı ve yetenekli gençlerin eğitimine katkıda bulunma fırsatı sunuyor.

Yeni yılda Darüşşafaka Cemiyeti’ne bağış yapmayı tercih eden hayırseverler, annesi veya babası hayatta olmayan, maddi durumu yetersiz, 1.000’e yakın öğrencinin ihtiyaçlarına destek olabilecek. Darüşşafakalı öğrencilerin hayallerini, renklerini yansıtan resimlerle tasarladığı metal kutuda yılbaşı çikolatası, aromaterapi kokulu mum, metal kutu, masa takvimi, bardak altlığı, defter ve yeni yıl tebrik sertifikası, ‘Eğitim olmazsa olmaz’ diyen kurumsal ve bireysel bağışçılar için özel olarak hazırlandı.

Bu yıl sevdiklerine klasik yılbaşı hediyelerden farklı bir alternatif arayanlar www.darussafaka.org adresinden yapacakları bağış ile Darüşşafakalı öğrencilerin eğitim, gıda, giyim ve sağlık gibi ihtiyaçlarının karışlanmasına destek olabilecek. Darüşşafaka’nın yılbaşı ürünlerini tercih edenler, daha fazla sayıda çocuğun hayallerine ulaşmasına yardımcı olacak.

"KPSS Cafe mobil uygulamalarını indirerek yeni ilanlardan ve gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz. IOS uygulaması veya Android Uygulaması yeni yayınlanan ilanlardan ve son dakika gelişmelerden haberdar olmanız için cep telefonunuzda olması gereken tek uygulamadır. Aynı zamanda Kpss Cafe'yi twitterfacebook ve instagram gibi sosyal medya platformlarından da takip edebilirsiniz."

- KPSS Cafe, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4255774/darussafaka-cemiyeti-ile-yeni-yilda-sevdiklerinize-umutlu-baslangiclar-hediye-edin