Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Sezon İlk Bölümü Yayınlandı

Atv ekranlarının sevilen ve reyting rekoları kıran dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümar Olmaz, yeni sezon ilk bölümü ile ekranlara geldi.

Geçtiğimiz sezon yayımlandığı her bölümü ile reyting rekorları kıran ve on binlerce kişi tarafından büyük bir beğeni ve ilgi ile izlenen Eşkiya Dünyaya Hükümar Olmaz, Atv ekranlarında yayımlandı. Yayımlanan yeni bölüm, binlerce kişi tarafından büyük bir heyecan ve merakla izlendi. Diziyi ekranlarda izleyemeyen binlerce kişi ise diziyi internet üzerinde araştırmaya başladı. İşte Eşkiya Dünyaya Hükümar Olmaz'ın son bölümünde meydana gelen olayda.

Eşkiya Dünyaya Hükümar Olmaz'ın ekranlara gelen son bölümünde Hızır Çakırbeyli tüm işlerini İlyas'a devrederek memleketine yerleştikten sonra ailesiyle, alıştığı sorunlardan uzakta alışılmadık bir mutluluğa sahip olur. Onca yaşanan sıkıntıdan sonra bir nebze huzur bulan ailenin tadının kaçacağı günler ise çok da uzakta değildir.

İntikamının peşine düşen düşmanlar Hızır'ın yakasını bir türlü bırakmazlar. Ünal Kaplan ile birlikte tüm masa üyelerinin ortak kararı Hızır'ın bir an önce gelip masaya oturması yönündedir. Eşkiya'nın son bölümünde istihbaratın içindeki kendine yakın güçleri maşa olarak kullanan CIA, büyük kıyım için hazırlanmaktadır. Olayın ehemmiyetinin farkında olan herkes bir yandan Hızır'a kurulan pusuların ardını araştırırken diğer yandan dönüşünü sağlamaya çalışır. Peşinde ölümle gezen Hızır'ın dönüp işlerin başına geçmekten başka çaresi yoktur. Tabi eğer bunun için hala zamanı varsa.

Eşkiya Dünyaya Hükümar Olmaz'ın ekranlara gelen son bölümü izlemek isteyen takipçiler, Atv internet sayfasını ziyaret edebilirler.

Kpsscafe.com.tr  | Ankara

- KPSS Cafe, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4255694/eskiya-dunyaya-hukumdar-olmaz-yeni-sezon-ilk-bolumu-yayinlandi