Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Sözleşmeli Personel Alacak

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Sözleşmeli Personel Alacak

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü'nün merkez ve taşra teşkilatına sözleşmeli personel statüsünde alım yapılacağı açıklandı.

BAŞVURULAR 6 İLE 10 ŞUBAT 2017 TARİHLERİ ARASINDA ALINACAK

Devlet Personel Başkanlığı ile Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü resmi internet sayfalarındanda yayımlanan duyuruya göre merkez ve taşra teşkilatında görevlendirilmek üzere KPSS B grubu puan sıralaması esas alınarak (KPSS P3 en az 70) , Büro Personeli ve Tekniker alınacak. Başvurular 6 ile 10 şubat 2017 tarihleri arasında gerçekleşecek.  

HANGİ İLLERDE ALIM YAPILACAK?

Adaylar başvurularını Ankara-İstanbul-İzmir-Bursa-Konya-Antalya-Diyarbakır-Erzurum-Trabzon-SamsunKayseri-Hatay-Gaziantep-Edirne-Van-Elazığ-Eskişehir-Denizli-Kastamonu-Sivas-Şanlıurfa-Yozgat Tapu bölge müdürlükleri aracılığıyla talep edilen belgelerle yapacak.

HANGİ BÖLÜM MEZUNLARI TAPU VE KADASTRO GENEL MÜDÜRLÜĞÜ SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMINA BAŞVURABİLİR?

Büro Personeli Pozisyonu için başvuruda bulunacak adayların ;Dört (4) yıllık Yüksek Okullarının Tapu Kadastro bölümünden veya iki (2) yıllık Meslek Yüksek Okullarının Tapu Kadastro/Tapu ve Kadastro Bölümünden mezun olması , Tekniker pozisyonu için başvuracak adayların ; İki (2) yıllık Meslek Yüksek Okullarının Tapu Kadastro/Tapu ve Kadastro Bölümünden mezun olması gerekiyor.

Başvuru formu ve genel şartlara göz atmak için lütfen TIKLAYINIZ.

Kamu personeli alımları cep telefonuma gelsin diyorsanız TIKLAYINIZ, Memur alımlarıyla ilgili kafanıza takılanları sorabileceğiniz grubumuza katılmak için TIKLAYINIZ

KPSSCAFE.COM.TR | ANKARA

- KPSS Cafe, KPSS bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4255541/tapu-ve-kadastro-genel-mudurlugu-sozlesmeli-personel-alacak