Çalışanlarını da Dövüyordu! Cinnet Getiren Patron Forkliftle Araçları Yola Fırlattı

İstanbul Arnavutköy'de kilit ürettiği öğrenilen bir firmanın kardeş olan iki ortağından A.D., iki aracı yola forklitfle kaldırarak fırlattı. Araçlardan birisinin çalışanına, birinin şirkete ait olduğu öğrenildi.

Olay geçtiğimiz günlerde Ballıca Mahallesinde meydana geldi. İddialara göre kilit üreten fabrikanın iki ortağı M.D. ile A.D. arasında bir süredir şiddete dönen anlaşmazlıklar vardı.  A.D.'nin şirket çalışanlarına da şiddet uyguladığı iddia edildi. Firmanın 8 personeli, kendilerine şiddet uygulandığını öne sürerek A.D. hakkında suç duyurusunda bulundu.

Son olarak A.D. abisinden ayrılarak fabrikadaki bazı makineleri almak istedi. Buna engel olmak isteyen M.D. ve şirketteki bazı çalışanlar araçları fabrika girişine park etti. Bu duruma sinirlenen A.D., park halindeki araçlardaı forkliftle kaldırarak yola fırlattı. Forkliftle yola fırlatılan iki araçta hasar oluştu.

KPSSCAFE - ANKARA

- KPSS Cafe, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4255025/calisanlarini-da-dovuyordu-cinnet-getiren-patron-forkliftle-araclari-yola-firlatti