İŞKUR Üzerinden Kamuya 94 Kişilik Alım Yapılıyor (En Az İlkokul Mezunu)

İŞKUR Üzerinden Kamuya 94 Kişi Alınacak (En Az İlkokul Mezunu) 

İŞKUR resmi internet sitesi www.iskur.gov.tr üzerinden yayımlanan ilanlarla kamu kurum ve kuruluşlarına 94 kişilik alım yapılacak.  Kamu kurum ve kuruluşlarına işçi ve sözleşmeli personel alımları devam ediyor. 

DPB ve BİK tarafından yayımlanan açıktan personel alım ilanlarının yanı sıra bazı kurumların ilanları İŞKUR resmi sitesinden de yayımlanıyor. İŞKUR resmi internet sitesinde 'Kamu' alımları sorgulandığında an itibariyle 94 kişilik alım yapılacağı, başvuruların İŞKUR e-Şube üzerinden gerçekleştirilebileceği görülüyor.

HANGİ POZİSYONLARDA ALIM YAPILIYOR?

Sıhhi Tesisatçı, Beden İşçisi, Soğutma ve İklimlendirme Teknisyeni, Makine Bakımcı, Ön Büro Elemanı, Kasap, Makine Bakımcı  , Temizlik İşçisi gibi pozisyonlarda alım yapılacak.

BAŞVURU İŞLEMLERİ VE DETAYLAR İÇİN "https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx" ADRESİNİ ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ

Kamuya personel alımları, gündemdeki son dakika gelişmeleri, ekonomi haberleri ve daha fazlasını yakından takip etmek için kpsscafe.com.tr'nin mobil uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

KPSSCAFE.COM.TR - ANKARA

- KPSS Cafe, KPSS'siz bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4254576/iskur-uzerinden-kamuya-94-kisilik-alim-yapiliyor-en-az-ilkokul-mezunu