İSKİF’den Binlerce Kişiye İş İmkanı

İstanbul Fuar Merkezi'nde bu yıl 5.si gerçekleşecek olan İstanbul Kariyer ve İstihdam Fuarı (İSKİF’2016) 9-11 Haziran tarihleri arasında yapılacaktır.

İstanbul Çalışma ve İş Kurumunun koordinasyonunda ilgili kurum ve kuruluşların katkı ve desteğiyle düzenlenecek olan fuarda bankacılık, inşaat, tekstil, sağlık, otomotiv, perakende, havacılık ve gıda gibi daha onlarca sektördeki dev firmalar katılacak.

İstanbul Valisi Vasip Şahin tarafından açılışı yapılacak olan İSKİF’2016, sektör lideri yüzlerce firmayı binlerce kişiyle buluşturarak işsizlere istihdam fırsatları sunmaya hazırlanıyor.

İSKİF, yüzlerce işletmeyi binlerce iş arayan ile bir araya getiren, kariyer ve insan kaynakları hususunda yepyeni fırsatlar ve açılımlar sağlayacak büyük bir buluşma olarak görülüyor. Aynı zamanda önümüzdeki 25 yılın iş dünyasına yön verecek olan bugünün işsizleri, iş arayanları ve öğrencilerinden oluşacak dev bir kitleyi fuar alanına getirecek muhteşem bir davet olarak açıklanmakta.

Bu yıl 5 si gerçekleştirilen İSKİF 2016, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, İstanbul Valiliği, İŞKUR İstanbul İl Müdürlüğü, İstanbul Dünya Ticaret Merkezi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, Milli Eğitim Bakanlığı ve İstanbul Ticaret ve Sanayi Odaları’nın desteği ve onayı ile 5 senedir gerçekleştiriliyor.

Tüm kamu kurum ve kuruluşlarındaki iş imkanlarını kpsscafe.com.tr sitemizden öğrenebilirsiniz. Bizi takip etmeye devam edin. 

Kpsscafe.com.tr

- KPSS Cafe, KPSS bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4253947/iskifden-binlerce-kisiye-is-imkani