Cumhurbaşkanı Konuşurken İki İlginç Olay

AK PArtinin bugünkü grup toplantısı TBMM'de gerçekleşti. Grup toplantısı esnasında yaşanan ilginç bir durum ise kısa sürede yayıldı.

AK Parti'nin TBMM'de yapılan grup toplantısında Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan konuşurken, eski Başbakan yardımcısı ve Ankara Milletvekili Tuğrul Türkeş'in cep telefonu ile oyun oynadığı görüldü. Sosyal medyada kısa sürede yayılan fotoğraf günün konusu haline gledi. Fotoğrafta Türkeş'in Cumhurbaşkanı Erdoğan konuştuğu esnada 'Candy Crush Saga' (Şeker Patlatma) adlı oyunu oynadığı görülüyor. O sırada Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki de bir kazanın eşiğinden döndü. Üst kattaki seyirci bölümünde bir çocuk, Özhaseki'nin oturacağı koltuğa elindeki tableti düşürdü.

Sözcü internet sitesinden Zekeriya Albayrak'ın kaleme aldığı haberine göre, AK Parti grubunda Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan konuşurken ağırlıklı olarak, Afrin'de tamamlanan 'Zeytin Dalı Operasyonu' konusuna değindi. Bu sırada Başbakan eski Yardımcısı Tuğrul Türkeş ise cep telefonunu incelemeye başladı. Tuğrul Türkeş daha sonra da telefonuna yüklü olan 'Candy Crush Saga' isimli mobil oyunu oynayarak vakit geçirmeye başladı.

BAKAN ÖZHASEKİ KAZA ATLATTI

Öte yandna AK Parti grup toplantısında Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki de bir kazanın eşiğinden döndü. Bakan için ayrılan koltuğa seyirci bölümünde oturan bir çocuğun tableti düştü. Bakan tam o sırada koltuğa oturmak üzere bulunuyordu. Locadan tabletini düşüren çocuk 'Tabletimi istiyorum' diye ağlayınca polisler devreye girdi ve görevli aracılığıyla tablet çocuğa geri verildi.

KPSSCAFE.COM.TR  |ANKARA

- KPSS Cafe, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4253735/cumhurbaskani-konusurken-iki-ilginc-olay