ÖSYM'den YGS Girecek Adaylara Önemli Duyuru!

ÖSYM tarafından yayımlanan duyuruyla birlikte, 12 Mart 2017 tarihinde yapılacak olan YGS için önemli bir bilgilendirme yapıldı. Yapılacak sınava katılacak olan üniversiteli adayları için ÖSYM tarafından yayımlanan duyuruda, şunlar ifade edildi...

" BASIN DUYURUSU

(16 Şubat 2017) 2017 YGS: Aday Eğitim Filmi

12 Mart 2017 Pazar günü uygulanacak olan 2017-YGS ile ilgili olarak adayları sınavın uygulanmasına yönelik bilgilendirme amacıyla 2017-YGS Aday Eğitim Filmi, 2017 YGS Single hazırlanmış olup aşağıdaki bağlantılardan erişilebilecektir. Tüm adaylarımıza başarılar dileriz. "

Üniversiteye girişin son derece önemli ve ilk adımı olan Yükseköğretime Geçiş Sınavı için yayımlanan bu duyuruda, öğrenciler için tanıtım filmi ve YGS Single hazırlandığı bilgisi aktarılmıştır. Aşağıda yer alacak bağlantılar aracılığıyla erişim sağlayabilirsiniz.

YGS, AÖF, DGS, YDS haberleri ve KPSS haberleri/ilanları hakkında tüm bilgilendirmelerden ilk siz haberdar olmak için KPSS CAFE mobil uygulamamızı Android ve iOS cihazlarınıza yükleyebilirsiniz. Uygulama mağazalarında ücretsiz olarak ziyaretçilerimize sunulmuş durumdadır.

İndirmek için > TIKLAYINIZ

kpsscafe.com.tr | KONYA

- KPSS Cafe, Eğitim bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4253519/osymden-ygs-girecek-adaylara-onemli-duyuru