Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Sandıktan 'Evet' patladığı zaman ne olacağını düşünün"

" 15 yılda bir Türkiye'yi 3 Türkiye yaptık. Ama bu elektronik muhtıra, kapatma davası, 17-25 Aralık olmasaydı, 15 Temmuz alçak, hain FETÖ darbe girişimi olmasaydı o zaman bir Türkiye'yi 5 Türkiye yapacaktık. Bunun hesabını soracak mıyız? 15 Temmuz'un hesabını 16 Nisan'da soracak mıyız? Türkiye'nin tökezlemesini, istikrarını kaybetmesini isteyenleri görüyorsunuz, adeta kol kola girmişler. Terör örgütleri, bazı Avrupa ülkeleri kol kola girmişler 'hayır' çıksın diye ellerinden geleni yapıyorlar. Ne yaparsanız yapın, bu aziz millet, bu bayrağı indirmez, bu ezanları dindirmez. " ifadelerini kullanan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan; referandum süreci için 'Evet' oyunun önemini işaret etti...

Kontrollü darbe iddiaları

" Kontrollü darbe diyor ya 15 Temmuz akşamı için... Havalimanına biz indik, saat 23.10. O oradan özel bir ekip geldi, ışıldaklı araçla darbecilerle konuşuyor, anlaşıyor, o da orada kaçıyor, Bakırköy'e belediye başkanına gidiyor. Hani sen diyordun ki 'Darbe olursa tankların önünde önce ben dururum.' Ne oldu? Niye o akşam kaçıp gittin? Her şey artık kayıtlarda. Yalan makinesi olan Kılıçdaroğlu, tutmuyor artık, tutmuyor "

Ankara-İstanbul yatırımları

" İstanbul- Ankara Yüksek Hızlı Treni yapıldı mı? Marmaray bitti mi? Marmaray'la bu güne kadar 200 milyon İstanbullu, iki kıta arasında geçiş yaptı mı? Avraysa Tüneli bitti mi? Avrasya Tüneli ile Kazlıçeşme-Göztepe arası 1,5 saatten, 15 dakikaya indi mi? Yavuz Sultan Selim Köprüsü hizmete girdi mi? İzmir-İstanbul Otoyolu devam ediyor mu? Osmangazi Köprüsü hizmete girdi mi? İstanbul-İzmir arası seneye 3 saate inecek mi? Dünyanın en büyük havalimanı yükselmeye devam ediyor mu? Rüya proje, Cumhurbaşkanımızın hayali, Kanal İstanbul gerçeğe dönüşüyor mu? Elhamdülillah, İstanbul için ne yapsak yeridir. İstanbul her şeyin en güzeline layıktır. "

kpsscafe.com.tr | KONYA

- KPSS Cafe, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4253430/cumhurbaskani-erdogan-sandiktan-evet-patladigi-zaman-ne-olacagini-dusunun