Kadın Öğretmen 14 Yaşındaki Öğrencisiyle İlişkiye Girip, Çocuk Doğurdu!

Amerika'nın Florida eyaletinde yaşayan 37 yaşındaki öğretmen Lynn Cross, 14 yaşındaki öğrencisiyle cinsel ilişkiye girip, hamile kaldı. Öğrencisinin ailesi 2012 yılında, oğullarının sürekli öğretmenine gidip gelmesi , öğretmeniyle birlikte sürekli havuza gitmeleri üzerine durumdan şüphelenerek okul yönetimiyle iletişime geçti.

Okul yönetimi olayı bir süre araştırınca kadın öğretmenle 14 yaşındaki öğrencinin birlikte olduğu ortaya çıktı. Durum polise bildirildi. Başlatılan soruşturma kapsamında elde edilen bilgilere göre olayın yaşandığı srada 30 yaşında olan öğretmenin 14 yaşındaki öğrencisiyle ilişkiye girdiği, ilişkinin birinci yılında söz konusu çocuktan bir bebek dünyaya getirdiği tespit edildi. Okuldaki görevinden atılan ve kısa süre sonra tutuklanan öğretmen 26 Mayıs'ta mahkemeye çıkacak.

Öğretmenin uzun yıllar hapis cezasıyla karşı karşıya kalacağı söyleniyor. Amerikan basını son zamanlarda kadın öğretmenlerle , küçük yaştaki öğrencilerin cinsel ilişkilerinin ortaya çıktığı çok fazla habere dikkat çekerek, 'Bu ne zaman duracak' şeklinde manşetlerle olayı okuyucularına duyurdu.

KPSSCAFE - ANKARA

- KPSS Cafe, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4253370/kadin-ogretmen-14-yasindaki-ogrencisiyle-iliskiye-girip-cocuk-dogurdu