Lise Mezunu 700 Bekçi Alımı Başvuruları Başladı! (KPSS Şartsız)

İstanbul Valiliği ve Kaymakamlıklarına tam 700 adet çarşı ve mahalle bekçisi alımı gerçekleştirilecek. Geri sayım sona erdi. Başvurular 16 şubat 2017 tarihinin ilk saniyelerinde başladı.

Bu ilanı bekleyen binlerce bekçi adayı şimdiden başvurularını gerçekleştirmeye başladı. İçişleri Bakanlığı'nın yapacak olduğu alım ilanına başvurmak isteyen adaylarda bazı şartların olması gerekiyor.

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR? 
700 BEKÇİ ALIMIna başvurmak isteyen adayların lise ve dengi okullardan mezun , askerlik hizmetini yapmış,  30 yaşını geçmemiş, görevini yapmaya engel herhangi bir sağlık sorunu olmayan, T.C. vatandaşı ve en az 1 senedir İstanbul'da yaşayan adaylar olması gerekiyor.

NASIL BAŞVURU YAPILIR? 
700 BEKÇİ ALIM İLANIna başvurular ilçe emniyet müdürlükleri vasıtasıyla talep edilen belgelerin teslim edilmesi ile gerçekleşecek olup, BAŞVURULARIN SON TARİHİ 25 ŞUBAT 2017 olarak belirtildi.

İstanbul Valiliği Çarşı ve Mahalle Bekçisi Alımı hakkında çok daha fazla bilgi edinmek, gereken belgeler ve adres bilgilerini görmek için lütfen TIKLAYINIZ.

Kamu personeli alımları, gündemden gelişmeler, son dakika haberleri ve daha fazlasından anında haberdar olmak için KPSS CAFE HABER SİTESİ'ni takip etmeye devam ediniz. Grubumuza katılmak için --->tıklayınız ios uygulamamızı cep telefonunuza yüklemek isterseniz ----> tıklayınız android uygulamamızı ücretsiz yüklemek isterseniz---->>> tıklayınız

kpsscafe.com.tr|ANKARA

- KPSS Cafe, KPSS'siz bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4253043/lise-mezunu-700-bekci-alimi-basvurulari-basladi-kpss-sartsiz