Jandarma Uzman Erbaş Alımına Yoğun İlgi-Bazı Adaylar Sonra Mülakata Alınacak

Jandarma uzman erbaş alımı başvuru sonuçları açıklandı. Sonuçların açıklanmasının ardından başvuru yapan on binlerce aday, sonuçlarını kontrol etmek için Jandarma Genel Komutanlığının sayfasına girdi.

Uzman erbaş başvuru sonuçlarında bazı adayların başvurularının kabul edilmediği, bazı adayların ise başvurusunun kabul edildiği, ancak yoğun müracaat nedeniyle mülakatların daha sonraki tarihlerde yapılcağı bildirildi.

Adayların başvuru sonuç ekranında şu ifadelere yer verildi:

"BAŞVURUNUZ KABUL EDİLMİŞTİR.

Açıklama

SINAVA MÜRACAAT EDEN ADAY SAYISININ YOĞUNLUĞU NEDENİYLE ARALIK 2017 DÖNEMİNDE YAPILACAK OLAN SEÇME SINAVLARINA ÇAĞRILMADINIZ. BİR SONRAKİ SINAV DÖNEMİ İÇİN YAPILACAK OLAN DUYURUYU WWW.JANDARMA.GOV.TR ADRESİNDEN TAKİP EDEREK BELİRTİLECEK TARİH VE YERDE SINAV İÇİN HAZIR BULUNUNUZ.

2017-10 YILI SÖZLEŞMELİ UZMAN ERBAŞ TEMİNİ BAŞVURU SONUÇLARI DUYURU METNİ

1. 2017-10 YAPILACAK OLAN SÖZLEŞMELİ UZMAN ERBAŞ SEÇME SINAVLARINA ÖN BAŞVURUNUZ ALINMIŞTIR.

2. SINAVA MÜRACAAT EDEN ADAY SAYISININ YOĞUNLUĞU NEDENİYLE ARALIK 2017 DÖNEMİNDE YAPILACAK OLAN SEÇME SINAVLARINA ÇAĞRILMADINIZ. BİR SONRAKİ SINAV DÖNEMİ İÇİN YAPILACAK OLAN DUYURUYU WWW.JANDARMA.GOV.TR ADRESİNDEN TAKİP EDEREK BELİRTİLECEK TARİH VE YERDE SINAV İÇİN HAZIR"

Sonuç ekranında bu ifadelerin yer aldığı adaylar, mülakata girmeye hak kazandı. Ancak başvuran aday sayısının çok olması nedeniyle mülakatları daha ileri bir tarihte yapılacak. Bu tarih net değili. Ancak önümüzdeki haftalarda bu konuda bir duyuru gelmesi bekleniyor.

150 BİN ÜYE ! MEMUR ADAYLARI BURADA! TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK MEMUR YARDIMLAŞMA GRUBUNA SENDE KATIL, AKLINDAKİ SORULARI SOR! KATILIM İÇİN 

TIKLAYIN

android uygulamamız ---->>> tıklayın

ios uygulamamız ----> tıklayın

Instagram hesabımız için-- >>> tıklayın

Kpsscafe.com.tr   | Ankara

Kpsscafe.com.tr  | Ankara

- KPSS Cafe, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4252945/jandarma-uzman-erbas-alimina-yogun-ilgi-bazi-adaylar-sonra-mulakata-alinacak