2016 KPSS Puanlarıyla PTT Personel Alımı için Müjdeli Haber Bekleniyor!

2016 KPSS Puanlarıyla PTT Personel Alımı için Müjdeli Haber Bekleniyor! 

Kamu kurum ve kuruluşlarına açıktan memur alımları ve sözleşmeli personel  alımlarıyla ilgili tüm bilgileri sizlerle paylaşmayı sürdürüyoruz. Bizlere gelen mailler ve yorumlara bakıldığında özellikle PTT'nin personel alımı ne zaman olacak? gibi sorularla karşılaşıyoruz. Bilindiği üzere PTT en son geçtiğimiz yıl içerisinde sözleşmeli personel alımı yapmıştı fakat bu alımların yetersiz olduğu yönünde çeşitli açıklamalarda geliyor.

Öyle ki Bursa gibi şehirlerde dağıtıcı personel sıkıntısı olduğu yönünde iddialar bulunuyor. Bu iddialarla ilgili mecliste soru önergeleri de bulunuyor.

Başbakan Binali Yıldırım, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı yaptığı dönemde de bu tür sorularla sık sık karşılaşıyordu. Merkezi atamalarda umduğunu bulamayan adaylar PTT alımları yapılacak mı? yapılacaksa kimler başvurabilecek? hangi pozisyonlar için alım yapılacak? bu konuda Ulaştırma , Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Sn. Ahmet Arslan'dan açıklama bekliyor. Konuyu gündemimizde tutmaya ve haberleştirmeye devam edeceğiz. Sizlerde bu konudaki fikirlerinizi sayfanın altında bulunan yorum kısmı vasıtasıyla bizlerle ve diğer ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

KPSSCAFE.COM.TR - ANKARA

- KPSS Cafe, KPSS bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4252683/2016-kpss-puanlariyla-ptt-personel-alimi-icin-mujdeli-haber-bekleniyor