Ehliyet Sınavına Özel Standartlar!

İşte Milli Eğitim Bakanlığı'nın hazırladığı Ehliyet Sınavına Özel Standartlar!

Milli Eğitim Bakanlığı, ehliyet sınavları hakkında önemli kurallar ve standartların her yerde aynı şekilde uygulanması amacı ile bir video hazırladı.

Milli Eğitim Bakanlığı, 2 Ekim 2016 tarihinde Pazar günü öğle saatlerinde resmi web sayfasında bir haber yayımladı. Haber kapsamında gerekli bilgilere yer veren Milli Eğitim Bakanlığı, bir de video yayımladı.

Motorlu Taşıt Sürücüleri kurslarına yönelik çalışmalar yenilendi. Milli Eğitim Bakanlığı, bu videoyu ve yazılı metni illere gönderdi sınavı gerçekleştiren öğreticilere izletilmesi gerektiğine  vurgu yaptı.

Bu videonun amacı ülkenin her yerinde aynı standartlarda ehliyet sınavlarının yapılması... Hedefe ulaşılabilmesi için tüm kurs personelinin bu videoyu izlemesi ve uygulaması gerekiyor.

Milli Eğitim Bakanlığı Ehliyet sınavları standartları DUYURUSU için lütfen

BURAYA TIKLAYINIZ.

Milli Eğitim Bakanlığı Ehliyet sınavları standartları videosu için lütfen

BURAYA TIKLAYINIZ.

Milli Eğitim Bakanlığı'ndan gelen tüm duyurular, haberler, eğitim haberleri ve güncel haberleri, en hızlı ve en doğru şekilde öğrenebilmek için kpsscafe'yi takip ediniz. Bizlere android uygulamamızdan çok daha kolay erişebilir, sosyal medyadan yorumlar yapabilirsiniz. Sizler için çalışmaya devam edeceğiz.

Kpsscafe.com.tr

- KPSS Cafe, Eğitim bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4252097/ehliyet-sinavina-ozel-standartlar