Liseli Kıza Tecavüz Etmişti! Adliye Önünde Linç Edilmekten Son Anda Kurtuldu

Liseli Kıza Tecavüz Etmişti! Adliye Önünde Linç Edilmekten Son Anda Kurtuldu

Antalya'nın Gündoğmuş İlçesinde Lise 1'inci sınıf öğrencisine tecavüz eden ve kimseye söylememesi konusunda onu tehdit ettiği öne sürülen 40 yaşındaki Ahmet A. tutuklandı. Adliye çıkışında şüpheli şahsı linç etmeye çalışan 25-30 kişilik grup , polisin biber gazlı müdahelesi sonrasında dağıldı.  Antalya 'nın Gündoğmuş ilçesinde erkek kuaförü olarak çalışan evli ve 3 çocuk babası Ahmet A, bir kaç hafta önce işyerinin karşısındaki kahvehanecinin kızını dükkanına çağırdı ve burada  kadınların saçlarının yapıldığı ayrı bölüme götürdü.

Kıza burada tecavüz ettiği iddia edilen Ahmet A, kızı olay hakkında kimseye bir şey söylememesi konusunda tehdit etti. Yaşadığı şoku atlatamayan genç kız, olayı bir yakınına anlattı. Yakının da iknasıyla polise başvuru yapan H.D isimli genç kıza tecavüz ettiği öne sürülen Ahmet A, kısa süre sonra yakalanarak gözaltına alınmıştı. Polis merkezindeki işlemlerinin arıdndan bugün adliyeye sevk edilen Ahmet A, adliye çıkışında 25-30 kişilik grubun linç girişiminden son anda kurtuldu.

Polis şüpheliyi linç etmeye çalışan grubu biber gazı müdahelesiyle anca dağıttı. Şüpheli Ahmet A, mahkemece tutuklanarak geniş güvenlik önlemi altında Alanya Cezaevine sevk edildi.

KPSSCAFE.COM.TR - ANKARA

- KPSS Cafe, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4251793/liseli-kiza-tecavuz-etmisti-adliye-onunde-linc-edilmekten-son-anda-kurtuldu