Polis Akademisi Başkanlığı'ndan POMEM Duyurusu (21. Dönem POMEM Yedek Aday Yerleştirme Sonuçları)

Polis Akademisi Başkanlığı'nın resmi internet sayfasından yapılan duyuruda lisans mezunu 10 kadın, önllisans mezunu 140 erkek, önlisans mezunu 2 kadın adayın yerine yedek aday planlamasının yapıldığı, ilgili sonuçların resmi siteden öğrenilebileceği belirtildi.

Polis Akademisi (www.pa.edu.tr) tarafından yapılan resmi bilgilendirme  şu şekilde: "21. Dönem POMEM 1.yedek aday yerleştirme sonuçları açıklanmıştır. 21. Dönem polis meslek eğitimi için Polis Meslek Eğitim Merkezlerine polis memuru olarak yetiştirilmek üzere planlanan asıl adaylardan lisan mezunu 10 kadın, ön lisans mezunu 140 erkek, ön lisans mezunu 2 kadın adayın yerine yedek aday planlaması yapılmıştır. Yedek planlamalara ilişkin sonuçlar ile ilgili olarak adaylara posta yoluyla veya diğer iletişim araçlarıyla herhangi bir bildirimde bulunulmayacaktır. Resmi internet sitemiz üzerinden ilan edilen sonuçlar tebligat niteliğindedir. Bundan sonra yapılacak yedek planlamaları için adayların Başkanlığımızın http://www.pa.edu.tr internet sitesini takip etmeleri gerekmektedir. Tüm adaylara ilanen duyurulur.

YERLEŞTİRME SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN

- KPSS Cafe, Emniyet bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4251661/polis-akademisi-baskanligindan-pomem-duyurusu-21-donem-pomem-yedek-aday-yerlestirme-sonuclari