Tübitak Hukuk Hizmetleri Başkanlığı Personel Alıyor

 Tübitak Hukuk Hizmetleri Başkanlığı Personel Alıyor

Devlet Personel Başkanlığı'na yönelik yayınladığı ilan doğrultusunda Tubitak Hukuk Hizmetleri Başkanlığı' na personeller alınacaktır. Alınacak olan personeller tam zamanlı olarak görev yapmakla beraber, ilan başvuru şartları, nitelikleri ve ilgili kılavuzda belirtilmiş olan şartlara uymak durumundadırlar. Adaylar ilgili kılavuzun nitelik ve şartlarını barındırmak durumundadırlar. Aksi takdir de adayların başvuruları geçersiz sayılacaktır.

Patent, faydalı model, marka, endüstriyel tasarımlar gibi fikri ve sinai haklara yönelik işlemleri yapmakla göervlendirilecek personellerin alımı yapılacaktır. Hukuk Hizmetleri Başkanlığı bünyesinde görev alacak personeller, tam zamanlı olarak görev yapacaklardır.

ALINACAK PERSONEL SAYISI: 2 PERSONEL

Görev yapacağı yer: ANKARA

ARANACAK ÖZEL KOŞULLAR VE NİTELİKLER:

Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji, Genetik, Mühendislik veya Matematik bölümlerinden mezun olmak gerekmektedir.

Türk Patent Enstitüsü tarafından açılmış olan Patent Vekilliği Yeterlilik Sınavı başarı belgesini almış olmak gerekmektedir.

GENEL KOŞULLAR

Askerlik hizmeti tamamlanmış olmak,

Hastalığı bulunmamak,

Kamu haklarından mahrum olmamak,

Lisans ortalaması 4' lük sistemde en az 2,50 olmak gerekmektedir.

Tubitak Hukuk Hizmetleri Başkanlığı Personel Alıyor ilana başvuracak adaylar için başvuru formu www.tubitak.gov.tr adresindne edinilecektir. Başvuruda fotoğraf, özgeçmiş, diploma, transkript, yabancı dil belgesi istenmektedir. İlana başvuruda bulunacak olan adayların belirtilen belgeleri sunması gerekmektedir. Başvuruda bulunan adaylarda evrak eksikliği nedeniyle onaylanmayan adaylıklardan kurum sorumluluk kabul etmeyecektir. İlgili belge ve evrakların ibrazı zorunlu tutulmuştur.

Son Başvuru Tarihi: 25 Nisan 2016

- KPSS Cafe, A Grubu bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4251591/tubitak-hukuk-hizmetleri-baskanligi-personel-aliyor