Tersane Komutanlığı Personel Alımında Son Günler! (KPSS 60 Puan)

Tersane Komutanlığı Personel Alımında Son Günler! (KPSS 60 Puan)

Tersane Komutanlığı tarafınca yapılacak olan personel alımında sürecin sonuna geliniyor. Başvuruların sona ermesine sayılı günler kaldı.

İzmir Tersane Komutanlığı KPSS'den 60 puan şartı ile personel alımı yapıyor! Alımlara Mesleki eğitim veren liselerin Döşemecilik, Mobilya Döşemeciliği veya Terzilik Bölümü mezunu olmak, Düz Lise mezunları için ise, MEB onaylı ana meslek dalı DÖŞEMECİ yada TERZİLİK olan USTALIK BELGESİ veya (MYK) Mesleki Yeterlilik Kurumundan alınan MESLEKİ YETERLİLİK BELGESİNE sahip olmak şartlarına uyan adaylar başvuru yapabiliyor.

İzmir Tersane Komutanlığı'na bu hususta 1 daimi tam süreli döşemeci alınıyor. Alım sınav akabinde yapılacak olup, başvurular İŞKUR il müdürlüğü ve resmi web sayfasından yapılmakta. Son Başvuru tarihi ise 8 Mayıs 2017 olarak adayların erişimine açılmıştı. İŞKUR'dan devam eden başvurular için daha fazla bilgi almak için kurum ile iletişime geçebilirsiniz.

Bütün personel alım süreçlerine dair bilgilendirmelere KPSSCAFE'den erişim sağlayabilirsiniz. Memur grubumuza katılmak için --->tıklayınız   ios mobil uygulamamızı cep telefonunuza yüklemek için ----> tıklayınız android mobil uygulamamızı ücretsiz yüklemek için ---->>> tıklayınız

kpsscafe.com.tr|ANKARA

- KPSS Cafe, KPSS bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4251576/tersane-komutanligi-personel-aliminda-son-gunler-kpss-60-puan