Devlet On Binlerce Askeri Personel Alımı Yapacak! ( Uzman Er, Erbaş, Subay, Astsubay)

Devlet On Binlerce Askeri Personel Alımı Yapacak! ( Uzman Er, Erbaş, Subay, Astsubay) 

Milli Savunma Bakanlığı'nın askeri personel alım ilanları ard arda gelmeye başladı. Kısa süre önce Milli Savunma Üniversitesi'nin askeri öğrenci alımı toplantısında konuşan Milli Savunma Bakanı Sn. Fikri Işık , askeri öğrenci alımlarıyla ilgili , "Askerliği seven, bu meslekte bulunmak isteyen ve bu şerefli ordunun bir mensubu olmak isteyen bütün gençlerimize bir çağrı yapmak istiyorum; gelin bu şerefli ordunun bir mensubu olmak için başvuru yapın. Tarihi şanlı zaferlerle dolu, dünyanın en güçlü ordularından birisi olan TSK'da subay ya da astsubay olarak sizler de yerinizi alın. Türkiye'nin geleceğine güvenli olarak yürümesi için sizler de bu güçlü kadronun içinde yerinizi alın. Şanlı Türk ordusunun bir mensubu olmak isteyen tüm gençlerimiz, müracaatları 25 Mayıs 2017'ye kadar değerlendirsinler.ugüne kadar 66 bin 868 gencimiz bu şerefli ocağın mensubu olmak için başvuru yaptı. Bir öğrenci birden çok yere başvurabildiği için toplamda 310 bin 391 gencimiz başvuru yapmış oldu" demişti.  

30 BİNDEN FAZLA PERSONEL ALINACAK

Milli Savunma Üniversitesi'nin askeri öğrenci alımının (Astsubay, Subay Adayı) yanı sıra Kara Kuvvetleri Komutanlığı'na 24 Bin Askeri personel alımı yapacak (11 Bin Uzman Erbaş, 13 Bin Sözleşmeli Erbaş Alımı - Detaylı bilgi için www.msb.gov.tr adresini ziyaret edebilirsiniz) , Ayrıca Jandarma Genel Komutanlığı'nın sözleşmeli uzman erbaş alımları için de başvurular jandarma.tsk.tr adresi üzerinden devam ediyor.

KPSSCAFE.COM.TR - ANKARA

- KPSS Cafe, Askeri bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4251511/devlet-on-binlerce-askeri-personel-alimi-yapacak-uzman-er-erbas-subay-astsubay