İstisnai Devlet Memuru Alımı Başvuruları Devam Ediyor (Deniz Kuvvetleri)

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı İstisnai Devlet Memuru alımı yapacak. Deniz Kuvvetleri Komutanlığı bu durum ile ilgili ilan verdi. Başvuru tarihlerinin sona ereceği tarih ise 13 Eylül 2015 olarak belirlendi.

 Deniz Kuvvetleri Komutanlığı İstisnai Devlet Memuru alımı konusunda ilan vermiş olup, başvuracak olan adaylara birçok şart ve önemli bildirimlerde bulunmuştur. Alınması planlanan toplam kişi sayısı ise 4 kişi olarak belirlenmiştir. 
Başvuru Tarihleri: 12 Ağustos – 13 Eylül 2015  Başvuru Adresi: http://personeltemin.dzkk.tsk.tr 

ALINACAK OLAN PERSONEL

- AVUKAT: 1 Kişi, - ANTLAŞMA MEVZUATI İNCELEME UZMANI: 1 Kişi, - DAVA İŞLERİ UZMANI: 1 Kişi, - DENİZ HUKUKU MEVZUATI UZMANI:  1 Kişi.

ŞARTLAR

- Türk vatandaşı olmak, - Kamu haklarından mahrum kalmamış olmak, - Askerlikle ilgili bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş olmak devlet memuru olmak isteyenlerde aranan ilk özellikler arasında yer almaktadır.

BAŞVURU


Başvurular http://personeltemin.dzkk.tsk.tr internet adresinde “ 2015 yılı 2’nci Dönem İstisnai Devlet Memur Alımları ” başlığı altında “İlk Başvuru” kısmından 12 Ağustos - 13 Eylül 2015 tarihleri arasında yapılacaktır. Adayların başvuru kılavuzunun tamamını okuduktan sonra yukarıda belirtilen link üzerinden “İlk Başvuru” kısmından girerek istenilen bilgileri doldurmaları gerekmektedir. Adayların KPSS puanları kurumumuz tarafından ÖSYM’den alınmaktadır.
Başvuruda bulunmak isteyenler kılavuzu inceleyebilir ve kılavuz üzerinden başvuru formunu bulabilirler.

İlanın tam metni için tıklayın.

iş bilgisi

- KPSS Cafe, Askeri bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4251450/istisnai-devlet-memuru-alimi-basvurulari-devam-ediyor-deniz-kuvvetleri