Yüksek Kazançlı İş Fırsatı GFB Hazırlayıcılığı Başvuruları Sona Eriyor

Yüksek Kazançlı İş Fırsatı GFB Hazırlayıcılığı Başvuruları Sona Eriyor 

Sakarya Üniversitesi tarafından tertip edilecek, yüksek kazançlı iş imkanı sağlayan GFB hazırlayıcısı sınavı için başvurularda sona gelindi.  Sakarya Üniversitesiş'nin verdiği eğitim için başvuru sürecinde son günlere gelindi. Geçtiğimiz günlerde siz değerli ziyaretçilerimizle Sakarya Üniversitesi Sürekli Eğitim, Uygulama ve Araştırma Merkezi (SAÜSEM) tarafından tertip edilen, GFB Hazırlayıcısı sınavı ile ilgili bilgilendirmeyi yapmıştık, Sakarya Üniversitesi Sürekli Eğitim, Uygulama ve Araştırma Merkezi (SAÜSEM) konu hakkında yaptığı resmi açıklamada sınav için başvuruların 4-5 Şubat 2017 tarihleri arasında gerçekleşeceğini, bu sınava katılmak isteyen adayların en geç  20 Ocak 2017 tarihine kadar başvurularını tamamlamaları gerektiğini belirtti.

Sınav hakkında yapılan açıklama şu şekilde ; Sınavda defter ve kitap açık. İlk sınavda başarısız olan adaylar için ikinci sınav ücretsiz. Başvuran herkes sınavla ilgili dokümanlara ücretsiz ulaşabiliyor. Sınava Mühendislik Fakültesi, Eczacılık Fakültesi, Fen-Edebiyat Fakültesi veya Fen Fakültelerinin Kimya, Fizik, Biyoloji Bölümü mezunları, kimya ile ilgili yüksek lisans veya doktora yapmış, kimya ön lisans mezunu olup kimya sektörü üretim, laboratuvar, kalite kontrol ve benzeri bölümlerde en az bir yıl çalışmış, lise mezunu olup kimya sektörü üretim, laboratuvar, kalite kontrol ve benzeri bölümlerde en az beş yıl çalışmış kişiler, kimya teknik lisesi, kimya meslek lisesi ve benzeri liselerden mezun olup kimya sektörü üretim, laboratuvar, kalite kontrol ve benzeri bölümlerde en az iki yıl çalışmış kişiler katılabilir."  

Konu hakkında detaylı bilgilendirmeyi http://www.sausem.sakarya.edu.tr/ adresinden öğrenebilirsiniz. Kamu haberleri , iş fırsatları, memur alımları tamamiyle cep telefonuma gelsin diyorsanız lütfen TIKLAYINIZ, kamu personeli alımlarıyla ilgili diğer adaylarla iletişime geçmek bilgi paylaşımında bulunmak istiyorsanız lütfen TIKLAYINIZ

KPSSCAFE.COM.TR - ANKARA

- KPSS Cafe, Ekonomi bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4251039/yuksek-kazancli-is-firsati-gfb-hazirlayiciligi-basvurulari-sona-eriyor