Google Youtube reklamlarını tek bir tık ile kaldırabilirsiniz

Google Youtube reklamlarını tek bir tık ile beraber kaldırabilirsiniz. Tek bir tık ile beraber google reklamlarını kaldırabilir ve reklamlardan kurtularak daha rahat ve daha rahat müzik dinleyebilirsiniz.

YouTube geçtiğimiz günlerde müzik tabanlı Music Key servisi ile gündeme gelmiş ve bu servisin ücretli olarak sunulabileceği söylentileri yayılmıştı. YouTube bugün farklı bir konu ile yine gündeme gelmeyi başardı. Bildiğiniz gibi YouTube videolarında reklamlar bulunuyor. Bu reklamları geçmek için 5 saniye beklemeniz gerekiyor.
 
YouTube reklamlardan kurtulmak isteyen kullanıcılar için ücretli üyelik sistemini devreye sokmaya hazırlanıyor. Aylık ve yıllık olarak planlandırılacak ödeme sistemi sayesinde "Premium" üyeler reklamlardan kurtulmuş olacak ve Music Key servisinden faydalanabilecek.
Bloomberg'in kaynaklarına göre Google; içerik üreticilerini bu konu hakkında e-posta ile uyarmaya başlamış ve içerik üreticilerinin reklamsız servis sözleşmesini kabul etmeleri için yeni sözleşmeleri göndermiş.İzlemek için öde!
The Verge'ün kaynağına göre ise YouTube'a içerik oluşturanlar, seçtikleri bazı videoları sadece ücretli üyelere sunacak. Yani YouTube'da bazı videoları izlemek için ücret ödemeniz gerekecek.

- KPSS Cafe, Teknoloji bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4250554/google-youtube-reklamlarini-tek-bir-tik-ile-kaldirabilirsiniz