100 Bin TL'ye Kadar Gelir Belgesiz Kredi Fırsatı

Türkiye'nin öncü kuruluşlarından olup, her geçen gün büyümeye devam eden Garanti Bankası, ilk kredim kampanyası ile müşterilerinin karşısında. 

Daha öncede Banka müşterilerinin lehine birçok kampanya düzenlemişken, şimdide bir ilki gerçekleştirerek müşterilerine kolay başvurulu ihtiyaç kredisi sunuyor. Garanti Bankası bu kampanya kapsamında 100 Bin TL'ye ihtiyaç kredisi verecek. Garanti Bankası müşterilerin artık belgelerle uğraşarak kredi çekmekten bıktığını farkettiği için gelir belgesi almadan ilk kredim kampanyasını başlattı.

Size özel ilk kredim kampanyasından faydalanmak için bankaya gelir belgesi götürmeniz gerekmiyor, yapmanız gereken tek şey nüfus cüzdanı ile birlikte Garanti Bankası şubesine uğramak. Bu aşamadan sonra bankada başvurunuz gerçekleştirilecektir. Üstelik bu kredi başvurusu için ikametgah belgesi de istenmiyor.

Garanti Bankası ilk kredim ihtiyaç kredisine başvurmak isteyen kamu çalışanlarının özel kimlik kartlarıyla başvuruda bulunması gerekir. Özel emekli sandığından emekli olan müşteriler bu krediden aynı şartlarda maalesef faydalanamaz. İlk kredim kampanyası kapsamında 10-15-20 Bin TL ve en yüksek olarak 100 Bin TL'ye kadar kredi çekilebilir. Miktara göre kredi faizinin değiştiğini bilmelisiniz.

Daha fazla bilgi almak için Garanti Bankası şubelerine kimlik kartınız ile gitmeniz yeterli olacaktır.

Kpsscafe.com.tr

- KPSS Cafe, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4250352/100-bin-tlye-kadar-gelir-belgesiz-kredi-firsati