KPSS'den 60 Puan ile Yüksek Maaşlı Yılda İki İkramiyeli Personel Alımında Son Gün

KPSS'den 60 Puan ile Yüksek Maaşlı Yılda İki İkramiyeli Personel Alımında Son Gün

Kırklareli Demirköy Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından yapılacak olan alımların başvurularında sona gelindi. Kuruma yüksek maaş, yılda iki kez ikramiyeli bir adet sosyal yardım ve incelem görevlisi alımı yapılacak.

Kırklareli Demirköy Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'na personel olmak isteyen adaylar başvurularını kurumun kendisinden şahsen ve Aile Bakanlığı resmi web sayfasından online olarak yapıyor. Başvurular 14 Nisan 2017'de sona erecek.

Kırklareli Demirköy Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'na başvurmak isteyen adayların Kamu Personeli Seçme Sınavında 2015-2016 Yılı KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak, B sınıfı Sürücü Belgesi, 18 yaşını bitirmiş olmak, 35 yaşını doldurmamış olmak, askerlik görevini yapmış veya muaf olmak ya da askerlikle ilişkisi bulunmamak gibi şartların tamamıne uyum sağlaması şart.

Kırklareli Demirköy Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'na başvuru yapacak olan adayların ellerini çabuk tutması gerekiyor. Daha fazla bilgi için lütfen Kurum resmi web sayfasına erişim sağlayınız.

SYDV alım ilanlarından haberdar kalmak için KPSS CAFE'yi takip etmeye devam ediniz. En kolay erişim imkanlarımız olan uygulamaları ücretsiz ve kolayca kullanabileceğinizi unutmayın; Grubumuza katılmak için --->tıklayınız   En hızlı erişim imkanları ve ios uygulamamız ----> tıklayınız android uygulamamız ---->>> tıklayınız
kpsscafe.com.tr|ANKARA

- KPSS Cafe, KPSS bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4250051/kpssden-60-puan-ile-yuksek-maasli-yilda-iki-ikramiyeli-personel-aliminda-son-gun