KPSS Düşük Puan ile Çok Sayıda Danışma Yönlendirme Personel Alımı Yapılıyor! Başvurular Sona Eriyor

KPSS 60 puan ile Çok Sayıda Danışma Yönlendirme Personel Alımı Yapılıyor! Başvurular Sona Eriyor

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı 1500 ASDEP PERSONEL ALIMI süreci tüm hızı ile devam ediyor. Onlarca İl Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamalar ve yayımlanan ilan duyuruları ile beraber adaylar başvurularını gerçekleştiriyor. İçinde bulunduğumuz günlerde bazı ilanların başvuru süreleri dolar iken, bazılarının ki yeni başlıyor.

Buna bir örnek ise Karabük ile Gümüşhane Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü personel alım başvuruları oluyor. Başvurular önümüzdeki günlerde sona erecek.

KAÇ PERSONEL ALIMI YAPILACAK?
Gümüşhane Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'ne 8 adet personel alımı, Karabük Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'ne 6 adet personel alımı yapılacak. Başvurular devam ediyor.

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİYOR?
AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI ASDEP ALIMLARINA Sosyal Hizmet, Psikoloji, Sosyoloji, Çocuk Gelişimi, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık, Aile ve Tüketici Bilimleri bölümlerinden mezun olmak gerekiyor. 2015-2016 yıllarında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavlarında KPSS P3 puan türünden en az 60 puan almış olmak, Türk vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak şartlarını bünyesinde barındıran adaylar başvuru yapabiliyor.

BAŞVURULAR
AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI ASDEP ALIM İLANI BAŞVURULARI her il müdürlüğünün kendi ilanına göre farklılık gösteriyor. Gümüşhane Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'ne 8 adet personel alım ilanı başvuruları 13 Mart- 14 Nisan 2017 tarihleri arasında, Karabük İl Müdürlüğü 6 personel alım ilanı başvuruları ise I 13 Mart – 15 Nisan 2017 tarihleri arasında gerçekleşecek. Yani henüz başvuru yapmamış fakat başvurmayı düşünen adayların önünde sayılı gün var.

Daha fazla bilgi almak isterseniz kurum ile iletişime geçebilir, Karabük İl Müdürlüğü 6 personel alım ilanı başvuruları için BURAYA tıklayabilirsiniz. Çok daha fazla personel, memur, işçi alımı ilan duyurusuna erişim sağlamak için KPSS CAFE'yi takip ediniz.

KPSS CAFE'nin kolay erişim imkanlarına anında kolayca ulaşın!  memur grubumuza katılmak için --->tıklayınız  En hızlı erişim imkanı olan ios uygulamamız ----> tıklayınız android uygulamamız ---->>> tıklayınız
kpsscafe.com.tr|ANKARA

- KPSS Cafe, KPSS bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4249910/kpss-dusuk-puan-ile-cok-sayida-danisma-yonlendirme-personel-alimi-yapiliyor-basvurular-sona-eriyor