SYDV Kurumuna KPSS Puanları ile Personel Alınacak! Başvurular Başladı

SYDV Kurumuna KPSS Puanları ile Personel Alınacak! Başvurular Başladı

Rize Çamlıhemşin Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından yapılan açıklama 5 Mayıs 2017 günü kamuoyuna açıklandı.

Gerekli tüm açıklamalara erişim sağlayabilen adaylar başvurularını yapmaya başladı. Rize Çamlıhemşin SYDV Alım İlanı kapsamında kuruma 1 adet büro görevlisi alımı yapılacak. Alımlar KPSS puanlarının yüksekliği ile belirlenecek.

GEREKLİ KRİTERLER

Rize Çamlıhemşin Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı büro görevlisi alımına İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ KAMU YÖNETİMİ, İŞLETME,İKTİSAT, MALİYE , ULUSLARARASI İLİŞKİLER vb. MEZUNU, B SINIFI EHLİYETE SAHİP adaylar başvuru yapabilecek. Aday, vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı.

BAŞVURUDA İSTENEN BELGELER

Rize Çamlıhemşin Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alımına başvurular şahsen kuruma yapılacak olup, adayın yanında gerekli belgelerin bulunması gerekiyor. Adaydan başvurularda T.C. Kimlik numarası yazılı bulunan nüfus cüzdanının önlü arkalı fotokopisi  4 adet fotoğraf  2015 veya 2016 Yıllarına ait KPSS P3 Sonuç Belgesi Çıktısı, Adli Sicil Belgesi, Diploma veya mezuniyet belgesinin fotokopisi Adresi gösterir Vukuatlı Aile Tablosu, Sürücü belgesi önlü arkalı fotokopisi  Bilgisayar sertifikası fotokopisi , Adayın fotoğraflı özgeçmişi istenecek.       

BAŞVURULAR VE İLAN METNİ

Rize Çamlıhemşin Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı başvurular başlamış olup, başvurular 15 Mayıs 2017 tarihine kadar devam edecek. Daha fazla bilgi için alttaki ilanı inceleyebilir, kurum ile iletişime geçebilirsiniz.        

Rize Çamlıhemşin Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı gibi SYDV alımlarını gün ve gün takip edebilmek için KPSSCAFE'nin uygulamalarını kullanınız. Memur grubumuza katılmak için --->tıklayınız   ios mobil uygulamamızı cep telefonunuza yüklemek için ----> tıklayınız android mobil uygulamamızı ücretsiz yüklemek için ---->>> tıklayınız

kpsscafe.com.tr|ANKARA

- KPSS Cafe, SYDV bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4249853/sydv-kurumuna-kpss-puanlari-ile-personel-alinacak-basvurular-basladi