Denizli Büyükşehir Belediyesi'nden 120 bin dolarlık muza 'Denizli horozuyla' yanıt

İtalyan sanatçı Maurizio Cattelan'ın koli bandıyla duvara bantlandığı muzdan oluşan ve 120 bin dolara satılan “Komedyen” isimli eserinden esinlenen şehirler paylaşım yarışması başlatmıştı. Yörelerin lezzetleri ve simgeleri ile sosyal medya üzerinden başlayan yarışmaya Denizli Büyükşehir Belediyesi de ‘Denizli horozu’ ile katıldı.

Belediyenin sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda ‘Bantla falan tutamazlar’ yazısı ile yürüyen horoz fotoğrafı çok sayıda yorum aldı. Denizli Büyükşehir Belediyesi yaptığı paylaşımda 'Denizli horozu' etiketi ile “Biz de isterdik bantla tutturup paha biçmeyi... Paha biçilemedi” paylaşımını yaptı.

​Kahramanmaraş'ın Elbistan Belediyesi ise Denizli'nin paylaşımına "Bantlayamadık ama kucakladık" şeklinde kucağında lahana tutan bir vatandaşın fotoğrafıyla gönderme yaptı. Büyük beğeni gören  içerik, çok sayıda kullanıcı tarafından farklı sosyal medya mecralarında da paylaşıldı.

"KPSS Cafe mobil uygulamalarını indirerek yeni ilanlardan ve gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz. IOS uygulaması veya Android Uygulaması yeni yayınlanan ilanlardan ve son dakika gelişmelerden haberdar olmanız için cep telefonunuzda olması gereken tek uygulamadır. Aynı zamanda Kpss Cafe'yi twitterfacebook ve instagram gibi sosyal medya platformlarından da takip edebilirsiniz.

- KPSS Cafe, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4249477/denizli-buyuksehir-belediyesinden-120-bin-dolarlik-muza-denizli-horozuyla-yanit