İlanlar Art Arda Yayımlandı! İki Kuruma 100'ün Üzerinde Açıktan Personel Alınacak (Memur , İşçi )

İlanlar Art Arda Yayımlandı! İki Kuruma 100'ün Üzerinde Personel Alınacak (Memur , İşçi )

Kamu kurum ve kuruluşlarına açıktan sözleşmeli ve kadrolu personel alımları sürüyor. BTK'dan ve MSB'den iki farklı ilan az önce yayımlandı. 

Milli Savunma Bakanlığı'nın 1'inci Hava Bakım Müdürlüğü'ne işçi alımı yapılacağı duyuruldu. Milli Savunma Bakanlığı'nın sürekli işçi alımı hakkında tüm detaylara erişim sağlamak için lütfen TIKLAYIN.

BTK Memur alımı (KPSS-a) BTK'nın resmi sitesinden ve Devlet Personel Başkanlığı'ndan yapılan duyuruda kurumun 71 kişilik uzman yardımcısı alımı için sınav düzenleyeceği ilgili sınav için başvuruların kariyer.btk.gov.tr adresi üzerinden Ocak ayı içerisinde yapılacağı belirtildi. Başvuru şartlarının tamamına erişim sağlamak ve daha fazla detaya göz atmak için lütfen TIKLAYINIZ.

Kamudan haberler, son dakika gelişmeleri, ekonomi haberleri ve daha fazlasını yakından takip etmek ilgili haberleri cep telefonunuza bildirim olarak alabilmek için kpsscafe.com.tr'nin mobil uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

KPSSCAFE.COM.TR - ANKARA

- KPSS Cafe, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4249360/ilanlar-art-arda-yayimlandi-iki-kuruma-100un-uzerinde-aciktan-personel-alinacak-memur-isci