D&R En Az Lise Mezunu Personel Alımları Yapıyor

D&R Şubat ayının 12'sinde verdiği ilan duyurusu kapsamında kuruma Mağaza Yönetici Yardımcısı alımı yapacak. Gerekli tüm açıklamalar adayların erişimine sunuldu. Bu pozisyon dışında çok sayıda personel alımı yapılacak.

Peki Mağaza Yönetici Yardımcısı ne gibi işlerden sorumlu olur?
Mağaza Yönetici Yardımcısı, mağaza Yöneticisine bağlı olarak satış, stok yönetimini yürütmek, Personel yönetiminden sorumlu olmak, Kampanyaların, satış aktivitelerinin mağazasında takibinden, uygulanmasından sorumlu olmak, müşteri memnuniyetini hedefleyerek çalışmak, Ürün gruplarına ait tüm operasyonları yapmak gibi işleri yürütür.

Mağaza Yönetici Yardımcısı olmak için şartlar nelerdir?
D&R Mağaza Yönetici Yardımcısı alım ilanı kapsamında adaylarda bazı şartları görmek istiyor. Bu koşullar; Mağazacılık sektöründe en az üç yıl tecrübeli, Kategorilere ait ürün bilgisine sahip, Satış, ekip yönetimi, stok takibi ve ürün yönetimi konularına hakim, Analitik, ekibini motive edebilecek, müşteri ve satış odaklı, Sabırlı, sakin, dikkatli, iletişimi güçlü, güleryüzlü, Bursa'da ikamet eden adaylar olarak sıralanıyor.

NASIL BAŞVURU YAPILIR?
D&R personel alım ilanlarının her birine erişim sağlamak ve incelemek isterseniz, ilanların verildiği kariyer sitelerinden online olarak erişebilir, başvuru yapabilirsiniz. BAŞVURULAR 15 MART 2017 tarihinde sona erecek.

D&R personel alımlarına erişim sağlamak için alttaki linki kullanabilirsiniz.

http://www.yenibiris.com/dr-dogan-muzik-kitap-magazacilik-pazarlama-a-s-is-ilanlari?firma=19644&frm=15853

Facebook memur grubumuza katılmak için --->tıklayınız
ios uygulama için ----> tıklayınız 
android uygulama için ---->>> tıklayınız
kpsscafe.com.tr|ANKARA

- KPSS Cafe, KPSS'siz bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4249342/dr-en-az-lise-mezunu-personel-alimlari-yapiyor