Kpss 60 Puan Şartı ile SYDV Kamu Personelleri Alımı Başvuruları Başladı

Kpss 60 Puan Şartı ile SYDV Kamu Personelleri Alımı Başvuruları Başladı

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları kamu personeli alımlarına son sürat devam ediyor! 

Kemalpaşa Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından yapılan 6 Nisan 2017 tarihli ilan duyurusu çerçevesinde kuruma personel alımları yapılacak. İlan duyurusunda adayların merak edeceği herşey açıklandı.

İzmir Kemalpaşa Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'na 3 adet sosyal yardım ve inceleme görevlisi alımı gerçekleştirilecek. Alımlar İzmir'de değerlendirilecek ve personeller İzmir'de çalıştırılacak.

İzmir Kemalpaşa Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'na başvuru yapmak isteyen adayların KPSS'Den en az 60 puana sahip olması şart. Bunun yanında adayların BİLGİSAYAR PROGRAMLARINI İYİ DERECEDE KULLANABİLMEK, İKTİSADİİDARİ BİLİMLER FAKÜLTELERİ VEYA SİSYASAL BİLGİLER FAKÜLTELERİNİN BÖLÜMLERİYLE , EĞİTİM FAKÜLTELERİNİN YADA FEN EDEBİYAT FAKÜLTELERİNİN , SOSYALAOJİ,PSİKOLOJİ, PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK VE REHBERLİK HALKLA İLİŞKİLER İLETİŞİM VE SOSYAL HİZMET BÖLÜMLERİNİN BİRİSİNDEN MEZUN OLMAK, EN AZ B SINIFI EHLİYET SAHİBİ OLMAK şartlarına birebir uyması gerekiyor.

Ayrıca Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı ve bunu belgelendirmeli. Başvurular başladı ve 17 Nisan 2017 tarihinde sona erecek. Başvurular kurumun kendisine yada Aile Sosyal Politikalar Bakanlığı resmi web sayfasından online yapılabiliyor. İlanın tamamı ise aşağıda; 

Grubumuza katılmak için --->tıklayınız   En hızlı erişim imkanları ve ios uygulamamız ----> tıklayınız android uygulamamız ---->>> tıklayınız
kpsscafe.com.tr|ANKARA

- KPSS Cafe, SYDV bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4248636/kpss-60-puan-sarti-ile-sydv-kamu-personelleri-alimi-basvurulari-basladi