Sosyal Güvenlik Kurumu Görevde Yükselme Sınavı Sonuçları Açıklandı (SGK GYS)

Sosyal Güvenlik Kurumu Görevde Yükselme Sınavı Sonuçları Açıklandı

Sosyal Güvenlik Kurumu'nca 21 Ocak 2017 tarihinde Ankara'da yapılmış olan Görevde Yükselme Sınavının sonuçları kamuoyuna açıklandı.

Sosyal Güvenlik Kurumu resmi web sayfasında 10 Şubat 2017 tarihinde yayımlanan sonuçlar ile memurlar sınav sonuçlarına erişim sağlayabilecek. Adaylar sonuçlarını TC kimlik numaraları ile öğrenebilecek. Sosyal Güvenlik Kurumu memurları için yapılan görevde yükselme sınavı sonuçları ve sonuç ekranı için lütfen TIKLAYINIZ.

Sosyal Güvenlik Kurumu'nun açıklaması bu şekilde oldu;
"21/01/2017 tarihinde yapılan Görevde Yükselme Sınavı sorularına ilişkin yapılan itirazlar Sınav Kurulu tarafından değerlendirilmiş olup alınan karara ilişkin açıklamalar ekte yer almaktadır. Ayrıca, soru itirazlarına bireysel olarak cevap verilmeyecektir.

Adaylar, sınav sonuçlarını https://uyg.sgk.gov.tr/sinavsonuc/YonlenenSayfa.do adresinden sorgulayabilecek ve sınav başvurusu yapılan Intra uygulama sayfasından da Optik Cevap Forumu’na ulaşabilecektir.

Yazılı sınav sonucunda başarılı olarak sözlü sınava girmeye hak kazanan adayların sözlü sınav tarihleri ve sınav yerleri ayrıca ilan edilecektir."

Sosyal Güvenlik Kurumu memurları için yapılan görevde yükselme sınavı sonuçları ve sonuç ekranı için lütfen TIKLAYINIZ. 

grubumuza katılmak için --->tıklayınız
ios uygulama için ----> tıklayınız 
android uygulama için ---->>> tıklayınız
kpsscafe.com.tr|ANKARA

- KPSS Cafe, Kamu bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4248450/sosyal-guvenlik-kurumu-gorevde-yukselme-sinavi-sonuclari-aciklandi-sgk-gys