ING Bank Deneyimsiz Banka Personeli Alımı Yapıyor

Türkiye'nin en kurumsal bankalarından birisi olan ING bank, deneyimsiz personel alımları yaparak yeni bankacılar yetiştirmeyi hedefliyor. Siz de ING bank gibi iyi bir bankada kariyerinize devam edebilirsiniz.

 İş deneyimi olmayan adaylar, ihtiyaçlar doğrultusunda şubelerimize ve Genel Müdürlük bölümlerimize Müfettiş Yardımcısı, Yetkili Yardımcısı, Sekreter ve Destek Elemanı olarak alınabilmektedir. 
Yetkili Yardımcısı pozisyonu için işe alımlarda adayın en az lisans mezunu, Sekreter alımlarında en az ön lisans mezunu, Destek personeli alımlarında ise en az lise mezunu olması şartlar arasındadır.
Müfettiş Yardımcısı pozisyonları için ise adayların üniversitelerin dört yıllık ve bankacılık ile ilgili bölümlerinden mezun olmaları, çok iyi derecede İngilizce bilmeleri ve Teftiş Kurulu’nda kariyer yapmayı hedeflemeleri gerekmektedir. Teftiş Kurulu Başkanlığı’nın merkezi İstanbul’dadır ancak bu birimde çalışacak personelin yolculuklara ve Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya hazır olması istenmektedir.
Müfettiş Yardımcısı pozisyonu için işe alımlar sınav ile gerçekleştirilmekte olup sınavlar Teftiş Kurulu kadrosunda oluşacak ihtiyaçlara göre açılmaktadır. Genel Yetenek Testi ve Yabancı Dil Testi’nden oluşan yazılı sınavda başarılı olan adaylar mülakata davet edilirler. Sınav ve mülakat aşamalarını başarıyla geçen adaylar, eğitim sürecini tamamladıktan sonra Teftiş Kurulu Başkanlığı’nda görev yapmak üzere atanırlar. 
Bankamıza katılmak için 18 yaşını bitirmiş, 56 yaşından gün almamış olmak gerekmektedir.
İş başvurusunda bulunmak isteyen adayların başvuru formumuzu doldurmaları yeterlidir. Uygun bir pozisyon açılması halinde kendileriyle iletişime geçilecektir. ING Bank’ın ücret politikası "eşit iş, performans ve bilgi düzeyine eşit ücret" ilkesine dayanmaktadır.
Bankamız bünyesinde uygulanmakta olan ücretlendirme sistemi ile organizasyonda benzer fonksiyonlara sahip işler gruplandırılarak "iş aileleri" oluşturulmuştur. Yapılan işler, organizasyona katkı dereceleri ile çalışanımızın sahip olması gereken bilgi birikimi, problem çözme becerisi ve sorumluluk derecesine göre kademelendirilmiştir. 
Ücret artışları her yıl Nisan ayında gerçekleştirilmekte olup çalışanın görevleri, performansı, sektör ve banka ortalamaları ve enflasyon oranı dikkate alınarak yapılır. https://ik.ingbank.com.tr/

Türkiye'nin en kurumsal bankalarından birisi olan ING bank, deneyimsiz personel alımları yaparak yeni bankacılar yetiştirmeyi hedefliyor. Siz de ING bank gibi iyi bir bankada kariyerinize devam edebilirsiniz.

- KPSS Cafe, Bankacılık bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4247858/ing-bank-deneyimsiz-banka-personeli-alimi-yapiyor