2010 KPSS Mağdurlarının Hala Umudu Var

2010 KPSS MAĞDURLARI hala kendilerine ait olan kadrolara yerleşmeyi bekliyor.

2016 KPSS atamalarının ve yerleştirmelerinin yapılması ardından 2010 KPSS MAĞDURLARInın üzüntüsü her sene olduğu gibi bir kat daha arttı. FETÖcü ve diğer kopyacı memur adaylarının kadrolara ele geçirmesi sonucunda atanacak puanı almışken hakkı olan kadrolara atanamayan memur adayları 7 senedir memur olmayı bekliyor.

Bu 7 senelik süreç içinde çok kez topluluk oluşturan, sosyal medyada örgütlenip çeşitli organizasyonlar yapan 2010 KPSS MAĞDURLARI, önümüzdeki zamanda yapılacak olan Kanun Hükmünde Kararnamelerde kendilerini görmek için sabırsızlanıyor.

KPSS MAĞDURLARI, KPSS sınavından gereken puanı almalarına rağmen FETÖcü adaylar nedeni ile atanamadıkları kadrolarını geri istiyor. Yeni Akit, 2010 KPSS Emeği Çalınanlar Topluluğu Başkanı Murat Göçer ile söyleşi yaptı.

2010 KPSS Emeği Çalınanlar Topluluğu Başkanı Murat Göçer, konu hakkında “Soruların çalındığının anlaşılmasının ardında biz suç duyurusunda bulunduk. Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ın ve hükümet yetkililerinin bu konudaki samimiyetine güveniyoruz ve 6 yıldır devam eden mağduriyetimizin giderilmesini istiyoruz” ifadelerini kullandı.

2010 KPSS MAĞDURLARI yetkililerden gelecek olan açıklamayı her gün umutla bekliyor. Kadro müjdesi bekleyen 2010 KPSS MAĞDURLARI, biran önce bir açıklama yapılmasını istiyor.

Tüm KPSS haberleri, KPSS MAĞDURLARI gelişmeleri ve çok daha fazlası için Facebook Grubumuzu takip edebilir, mobil uygulamalarımızı cep telefonunuza yükleyebilirsiniz.  FACEBOOK GRUBUMUZA ÜCRETSİZ ÜYELİK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ. Mobil uygulamalarımızı yükleyerek haberlerimize daha kolay erişim imkanı bulabilirsiniz. MOBİL UYGULAMAMIZ İÇİN TIKLAYINIZ.

kpsscafe.com.tr|ANKARA

- KPSS Cafe, KPSS bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4247554/2010-kpss-magdurlarinin-hala-umudu-var