TÜBİTAK BİLGEM 60 Belirli Süreli Personel Alacak

TÜBİTAK 50 Personel alımı için gerekli şartlar ve diğer konular...

DPB'de de yayımlanan duyuruda Başvurularla ilgili , "Ar-Ge Personeli ve Teknik ve Destek Personel pozisyonları için “Adaylarda Aranacak Genel Koşullar” bölümünün (e) maddesine göre en yüksek puandan başlayarak oluşturulacak sıralamada alınacak personel sayısının 5 katı kadar aday mülakata çağrılacaktır. Alanında doktora mezunu adaylardan ise “Adaylarda Aranacak Genel Koşullar” bölümünün (f) maddesine göre en yüksek puandan başlayarak ayrıca oluşturulacak sıralamada alınacak personel sayısının 5 katı kadar aday da mülakata çağrılacaktır.

Son sıradaki adaylarla aynı puanı alan başka adaylar olması durumunda bu adaylar da mülakata çağrılacaktır.Ar-Ge Personeli ve Teknik ve Destek Personel pozisyonları için Lisans öğrenimini yurt dışında tamamlayan adaylar için “Adaylarda Aranacak Genel Koşullar” bölümünün (e) maddesi, Doktora öğrenimini yurt dışında tamamlayan adaylar için ise “Adaylarda Aranacak Genel Koşullar” bölümünün (f) maddesi koşul olarak aranmayacak olup, bu adaylar ayrıca değerlendirmeye alınacaklardır." ifadelerine yer verildi.

TÜBİTAK'tan yapılan duyuruda söz konusu alımlar için başvuru işlemlerinin  www.bilgem.tubitak.gov.tr adresi üzerinden yapılacağı başvuru sürecinin 20 Nisan 2018 saat 17:00 itibariyle sona ereceği belirtilirken.

Başvuru için gerekli özel ve genel şartların tamamına göz atmak için aşağıdaki başvuru kılavuzu linkine tıklayabilirsiniz. TÜBİTAK Personel Alımı Başvuru Kılavuzu için TIKLAYIN.

KPSSCAFE - ANKARA

- KPSS Cafe, KPSS bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4247405/tubitak-bilgem-60-belirli-sureli-personel-alacak