Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Formu Doldur ATV Yeni Bölüm

ATV Ekranlarında yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster sayfasına başvuru formu nasıl ve nereden doldurulur. Bu sezona damga vuran Kim Milyoner Olmak İster programına başvuruları hemen yapmak için zaman kaybetmeyin. Kim Milyoner Olmak İster hemen başvuru yapabilirsiniz.

Bu sezonun en iddialı programı olan Kim Milyoner Olmak İster her geçen gün başvuruları hızlı bir şekilde sürüyor. Kim Milyoner Olmak İster programına başvuru yapmak için zaman kaybetmeden ATV resmi sitesi ve progamın resmi internet sayfası sabah.com.tr girerek başvuruları yapabilirsiniz.

KİM MİLYONER OLMAK İSTER BAŞVURU RESMİ SAYFALARI!

Kim Milyoner Olmak İster başvuru yapmak için ilk olarak atv.com.tr adresine girerek programlar sekmesinden Kim Milyoner Olmak İSter sayfasını tıklayarak başvuru yap ekranına giriniz. Hemen başvuru yaparak eksiksiz olarak formları doldururun. Formları doldurduktan sonra gönderip bekleyin. Size ilk olarak telefon gelecek ardından mülakata çağrılacaksınız. Mülakat gelmezse tekrardan 3-4 ay içinde başvuru yapmanızda fayda var. Aynı işlemleri sabah.com.tr Milyoner sayfasına girerekte yapabilirsiniz.

Kim Milyoner olmak ister haftanın 4 günü ATV ekranlarında yeni bölümleriyle gelecek.

- KPSS Cafe, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4247158/kim-milyoner-olmak-ister-basvuru-formu-doldur-atv-yeni-bolum