Son Dakika: Hülya Sancaklı Hayatını Kaybetti

Son Dakika : Milliyetçi Hareket Partisi Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı'nın eşi tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Yoğun bakımdaki Hülya Sancaklı hayata gözlerini yumdu...

Hülya Sancaklı'nın hayatına kaybettiğine dair bilgi az önce geldi. Milliyetçi Hareket Partisi Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı'nın eşi Hülya Sancaklı'nın 14 Ocak 2017 tarihinde intihar girişiminde bulunduğu öne sürülmüştü.

HÜLYA SANCAKLI HAYATINI KAYBETTİ

Hülya Sancaklı'nın intihar girişiminde bulunmasının hemen ardından TBMM Anayasa görüşmelerinde bulunan Saffet Sancaklı  , Başbakanlığın tahsis ettiği uçakla derhal eşinin kaldırıldığı hastaneye gitmişti. Saffet Sancaklı ve oğlu Beylikdüzü'nde özel bir hastaneye girerken görüntülenmiş, konuya ilişkin detaylı açıklama ilerleyen saatlerde gelmişti.

YOĞUN BAKIMDA TEDAVİ GÖRÜYORDU

Başından yaralandığı açıklanan Hülya Sancaklı'nın yoğun bakımda tedavisinin sürdüğü hastane tarafından açıklanmıştı. Hülya Sancaklı'nın yaşam mücadelesine yenik düştüğü öğrenildi.

Kamudan haberler , gündemden gelişmeler, son dakika haberleri , ekonomi haberleri, Meclisten son dakika bilgileri ve daha da fazlası için Türkiye'nin en gelişmiş kamu haber ve kpss haber sitesi kpss cafe'nin mobil uygulamasını cep telefonunuza indirmeyi unutmayın.

KPSSCAFE.COM.TR - ANKARA

- KPSS Cafe, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4247080/son-dakika-hulya-sancakli-hayatini-kaybetti