Dyo’dan Anlamlı Bayi Toplantısı: Anıtkabir’e Ata’yı Anma Ziyareti

Bu yıl kuruluşunun 65’inci yılını kutlayan DYO, Türkiye’nin en köklü ve yerli boya firması olma özelliğini korumaya devam ediyor. 12-14 Aralık tarihinde Ankara’da bayileriyle bir araya gelen DYO, yılsonu değerlendirme toplantısını gerçekleştirdi.

DYO, iki gün süren toplantıda toptancı bayileriyle bir araya geldi. “Değişim Seninle Gelecek DYO” konsepti ile gerçekleşen toplantıya DYO’nun Türkiye’deki tüm toptancı bayileri katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını DYO Boya Fabrikaları Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Yiğitbaşı yaptı. Ahmet Yiğitbaşı’nın konuşmasının ardından, DYO Boya Fabrikaları Genel Müdür v. Mehmet Mutlu Uysal, DYO Boya Fabrikaları Pazarlama Direktörü Melek Soklangıç Dinçer ve DYO İnşaat Boyaları Satış Direktörü Hüseyin Alp Korkmaz konuştu.

‘’YERLİ VE MİLLİ DURUŞTAN ÖDÜN VERMEYİZ’’

Satış ve pazarlama faaliyetleri, 2019 yılında üretilen ürünler, AR-GE çalışmaları ve yeni yatırımlara dair sunumların yapıldığı toplantıda, markanın 2020 yılı hedefleri hakkında bilgi verildi. Yeni ürünlerin tanıtıldığı toplantıda bayilerin soruları da yanıtlandı.

Toplantının ardından Anıtkabir ziyaret edildi. Tüm bayilerin katılımı ile gerçekleşen DYO’ya özel törende, Yaşar Holding İcra Başkanı Mehmet Aktaş, DYO Boya Fabrikaları Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Yiğitbaşı ve DYO Boya Fabrikaları Genel Müdür v.  Mutlu Uysal mozoleye çelenk koydu.

DYO Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Yiğitbaşı, Anıtkabir Özel Defteri’ne yazdığı notta 1927’den bu yana yerli ve milli duruşundan asla ödün vermeden Ata’nın manevi hatırasının gücüyle yola devam ettiklerini belirtti.

"KPSS Cafe mobil uygulamalarını indirerek yeni ilanlardan ve gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz. IOS uygulaması veya Android Uygulaması yeni yayınlanan ilanlardan ve son dakika gelişmelerden haberdar olmanız için cep telefonunuzda olması gereken tek uygulamadır. Aynı zamanda Kpss Cafe'yi twitterfacebook ve instagram gibi sosyal medya platformlarından da takip edebilirsiniz."

- KPSS Cafe, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4247037/dyodan-anlamli-bayi-toplantisi-anitkabire-atayi-anma-ziyareti