ANADOLUYÖS 26 Haziran'da Gerçekleşecek ( ANADOLUYÖS sınav giriş belgesi nereden temin edilir? )

Eskişehir Anadolu Üniversitesi Yabancı Öğrenciler Sınavı(ANADOLUYÖS) yarın yani 26 Haziran 2016 tarihinde yapılacak.

Eskişehir Anadolu Üniversitesi Yabancı Öğrenciler Sınavı önümüzdeki günlerde yabancı uyruklu öğrenciler için düzenlenecek. ANADOLUYÖS sınav giriş belgeleri Anadolu Üniversitesi resmi web sayfasında geçtiğimiz hafta yayımlanmıştı. Haberimiz aracılığı ile ANADOLUYÖS hakkındaki ayrıntıları öğrenebilecek, sınav giriş belgenize erişim sağlayabileceksiniz.

Eskişehir Anadolu Üniversitesi, Yabancı Öğrenciler Sınavı giriş belgelerini 18 Haziran 2016 tarihinde yayımlamıştı.

Eskişehir Anadolu Üniversitesi Yabancı Öğrenciler Sınavı başvuruları 18 Nisan 2016 - 1 Haziran 2016 tarihleri arasında Anadolu Üniversitesi tarafından tamamlanmıştı.

Başvurular ise https://www.anadolu.edu.tr/duyurular/anadolu-universitesi-yabanci-uyruklular-icin-yuksekogretime-gecis-ve-1460465345 web adresinden adaylardan tarafından yapılmıştı.

Eskişehir Anadolu Üniversitesi Yabancı Öğrenciler Sınavı 26 Haziran 2016 Saat 14:00'de yapılacak olup, sonuç açıklanma tarihi 12 Temmuz 2016 olarak belirlenmiştir.

Eskişehir Anadolu Üniversitesi Yabancı Öğrenciler Sınavı yarın yani 26 Haziran 2016 tarihinde gerçekleşecektir ve sadece yabancı uyruklara özel olarak hazırlanmıştır.ANADOLUYÖS giriş belgenizin dökümünü Eskişehir Anadolu üniversitesi web sayfasından alabilirsiniz.

ANADOLUYÖS giriş belgesini almak için lütfen

BURAYA

tıklayınız.

Kpsscafe.com.tr

- KPSS Cafe, Eğitim bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4246966/anadoluyos-26-haziranda-gerceklesecek-anadoluyos-sinav-giris-belgesi-nereden-temin-edilir