Birleşmiş Markalar Derneği 67.000 Personel Alacağını Açıkladı

Birleşmiş Markalar Derneği'ne binlerce personel alımı yapılacak. Kurum, bünyesine almak istediği personel sayısını açıkladı.

Birleşmiş Markalar Derneği'ne alım yapılacak olan personellerin çoğunluğunun gençlerden seçilceği de açıklamalara eklendi.

PERSONEL BULAMIYORUZ!
Birleşmiş Markalar Derneği Başkanı Sinan Öncel “Sektör özellikle gençlere büyük fırsatların kapısını aralıyor” diyerek kuruma binlerce personel alacaklarını açıkladı. Kuruma alınması planlanan personel sayısı 67.400 olarak açıklandı. İŞSİZLİK verilerini inceleyen ve görüşlerini belirten Başkan Öncel, personel alımlarında personel bulamadıklarını ifade etti.

FULL TİME, PART TİME! GENÇLERE FIRSAT!
Birleşmiş Markalar Derneği Başkanı Sinan Öncel bu personel alımlarının en çok gençlerin işine yaracağını ve bu alımların gençlere büyük fırsat olduğunu açıkladı. Full time iş imkanı yanında kurum part time iş imkanları da sağlıyor. Öncel, “Gençlerin önüne öne önemli fırsatlar sunuyoruz. Özellikle üniversite öğrencilerine part time çalışma fırsatı veriyoruz. Haftalık çalışma programlarını gençlere bırakıyoruz. Okul sonrasında eğitim aldıkları marka bünyesinde tam donanımlı olarak iş hayatına katılmalarını sağlıyoruz. Tüm bunların yanında eğitim alanında fırsat denecek yatırımları onlara yapıyoruz. Yabancı dil bilen gençlere yurtdışının da kapılarını açıyoruz.” açıklamalarında bulundu.

Başkan'ın açıklamaları dahilinde kuruma 67.000 personel alınacak. Bu ilanlarına başvuru yapmak için kurumun insan kaynakları ile iletişime geçilmesi gerekiyor. Öncel, “Size uygun boş bir pozisyon bulacağınızdan şüpheniz olamasın” açıklamasını yaparak tüm gençleri kuruma davet etti.

Tüm memur alımları için KPSS CAFE HABER SİTESİ'ni takip etmeye devam ediniz. Facebook memur grubumuza katılmak için --->tıklayınız ios uygulama için ----> tıklayınız android uygulama için ---->>> tıklayınız
kpsscafe.com.tr|ANKARA

- KPSS Cafe, KPSS'siz bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4246896/birlesmis-markalar-dernegi-67000-personel-alacagini-acikladi