SYDV 3.000 TL Maaşlı Kamu Personeli Alımı Yapıyor (KPSS 60 Puan)

Bala Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'nın yayımladığı ilan duyurusu doğrultusunda kuruma Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alımı yapılacaktır.

Bala Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı alım ilanına başvuracak adayların KPSS'ye girmiş olması ve en az 60 puan almış olması gerekmektedir.

Tüm KPSS düşük puanlı personel alım ilanlarından anında haberdar olmak için facebook grubumuzu takip ediniz. ÜCRETSİZ ÜYELİK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ. Mobil uygulamalarımız ile daha kolay erişim imkanı bulabilirsiniz. ÜCRETSİZ MOBİL UYGULAMALARIMIZ İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ.

ŞARTLAR NELERDİR? 

Bala Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından yayımlanan ilanda 1 adet Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alımı yapılacağı adaylara iletilmiştir. Adayların 4 yıllık Yükseköğretim Kurumlarından mezun olması şarttır. Bunun yanında adayların son 6 aydır Bala ilçe sınırları içerisinde ikamet ediyor olması,  18 yaşını bitirmiş olması ve 35 yaşını doldurmamış olması, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

Bala Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi maaşları 2.867 TL ile 3.154 TL olarak belirlenmiş olup, bu personeller yardımların kimlere verileceğinin tespiti gibi işler yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi için lütfen TIKLAYINIZ. KPSS CAFE resmi web sayfamızı takip ederek kamuya personel alım ilanlarından haberdar olabilirsiniz.
Kpsscafe.com.tr|ANKARA

- KPSS Cafe, SYDV bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4246887/sydv-3000-tl-maasli-kamu-personeli-alimi-yapiyor-kpss-60-puan