Twitter'da Sapık Düzen! Karısını Paylaşıyor, Reklam Verip , Reklam Alıyor!

Twitter'da Sapık Düzen! Karısını Paylaşıyor,  Reklam Verip , Reklam Alıyor!

Geçtiğimiz günlerde Türk ifşa siteleri adı altında bazı sitelerin küçük çocuklara ait videolar ve fotoğraflar paylaştığını dile getirmiş ve bu sitelerin engellenmesine yönelik sosyal medya kampanyasına destek çıkmıştık. Bu haberimizden bir tanesinin altına 'sadece o internet siteleri değil twitter da neler dönüyor' şeklinde bir yorum atan ziyaretçimiz bizlere twitter'da aktif kullanıcı olarak bulunan ve yüzbinlerce takipçisi olan sayfaları attı.

Buradaki çiftler para karşılığı olmadan insanlarla birlikte olduğunu öne sürüyor 'Eş ve Tek arıyoruz' şeklinde mesajlar paylaşıyor. Yine aynı sayfalar üzerinden cinsel içerikli video ve fotoğraf paylaşımı yapıyor.  Yine kendileriyle ortak çalıştığı öne sürülen bazı cinsel içerikli video paylaşan hesaplardansa bu çiftlerin reklamı yapılıyor ve 'Ankara'da tek erkek arayan çift, Swinger deneyimi' vesaire gibi paylaşımlar yapılıyor.

Bu paylaşımlarla hem para kazanıp hem de yasa dışı fuhuş ticareti yapan kişilerse hesapları kapatılsa dahi başka hesaplardan tekrar aktif oluyor ve 400-500 bin gibi takipçilere ulaşabiliyor. Türk ifşa siteleri gibi bu hesaplar için de BİMER ve emniyete ihbar yağıyor. Yaşı küçük kullanıcıların da hiç bir uyarı ile karşılaşmadan takip ettiği bu hesaplarla ilgili ihbarlarınızı Emniyet'in resmi sitesi üzerinden yapabilirsiniz.

EN YENİ PERSONEL ALIMI HABERLERİ, GÜNDEMDEKİ SON DAKİKA GELİŞMELERİ, EKONOMİ HABERLERİ CEP TELEFONUNUZA BEDAVA GELSİN İSTİYORSANIZ TIKLAYINIZ

KPSSCAFE.COM.TR - ÖZEL HABER

KAYNAK GÖSTERMEDEN PAYLAŞILAMAZ...

- KPSS Cafe, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4246617/twitterda-sapik-duzen-karisini-paylasiyor-reklam-verip-reklam-aliyor