150 Sözleşmeli Kamu Personeli Alınacak! İşte Sınav ve Başvuru Tarihleri

Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü taşra teşkilatına çeşitli pozisyonlarda 150 kişi alınacak.

Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü 'nün resmi sitesinden ve Devlet Personel Başkanlığı'ndan yapılan "TARIM İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TAŞRA TEŞKİLATINDA ÇALIŞTIRILACAK 399 SAYILI KANUN HÜKMÜNDE KARARNAMEYE TABİ SÖZLEŞMELİ TEKNİK PERSONEL GİRİŞ SINAVI DUYURUSU" başlıklı duyuruda alımların Tekniker, Ziraat Mühendisi, Veteriner Hekim pozisyonları için yapılacağı belirtilirken, kontenjan bilgisi şu şekilde verildi : 

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

Giriş sınavı için başvuru yapmak isteyen adayların "399 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin 7 inci maddesinde belirtilen genel şartları taşımak" şartının yanı sıra , her bir pozisyon için belirlenen özel şartları taşıması, 2016 KPSS'ye girmiş olması ve en az 70 puan almış olması gerekiyor.

Giriş Sınavı Nisan ayında Ankara'da gerçekleşecek.  Başvurular 30 Mart 2018 tarihine kadar talep edilen belgelerle kurumun İnsan Kaynakları Müdürlüğü'ne elden ya da posta yoluyla yapılabilecek. Talep edilen belgeler ve diğer konulara göz atmak için aşağıdaki başvuru kılavuzunu kullanabilirsiniz.

TİGEM Başvuru Kılavuzu için TIKLAYIN.

KPSSCAFE - ANKARA

- KPSS Cafe, KPSS bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4246384/150-sozlesmeli-kamu-personeli-alinacak-iste-sinav-ve-basvuru-tarihleri