Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Daimi İşçi Alım İlanı

 Deniz Kuvvetleri Komutanlığı 2. Deniz İstihkam Tabur Komutanlığında Görevlendirilmek üzere işçi alımında bulunacak.

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı 2. Deniz İstihkam Tabur Komutanlığı tarafından daimi işçi statüsünde çalıştırılmak üzere 1 Otomotiv Kaporta İşçisi alımı yapılacak.

Başvurular 23 Kasım 2015 tarihinde başlayıp 2 Aralık 2015 tarihinde sona erecek. Başvuru yapabilmek için KPSS (Kamu Personeli Seçme Sınavı) 2014 sınavına girmiş ve en az 60 puan almış olmak gerekiyor.

Başvurularda adayların Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınacaktır. Başvurular Türkiye genelinde kabul edilecek. Başvurular İŞKUR İl/Şube Müdürlüğünden veya İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden yapılabilecek.

Adayların başvuru yapabilmesi için, lise ve dengi okulların Motorlu Araçlar Teknolojisi/Otomotiv Teknolojisi Teknisyeni Alanının, Otomotiv Gövde bölümünden mezun olmaları ya da Otomotiv Gövde mesleği ile ilgili Meslek Yeterlilik Belgesine sahip olmaları gerekiyor. Alınacak olan işçi Zonguldak ilinde istigdam edilecek.

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı 2. Deniz İstihkam Tabur Komutanlığı daimi işçi alımına ilişkin detaylı bilgiye aşağıda bulunan linkten ulaşabilirsiniz.

DKK Otomotiv Kaporta İşçisi Alımı İlanı İçin Tıklayınız

- KPSS Cafe, KPSS bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4245816/deniz-kuvvetleri-komutanligi-daimi-isci-alim-ilani