KPSS HAZIRLIK KİTAPLARI

Fatih Bulut Adlı üyemiz soruyor;
Merhaba hocam,kpss hazırlık ek kitap almayı düşünüyorum. Fem'e gitmekteyim. Bana Gy-Gk konu anlatımı ve soru bankası + eğitim bilimleri konu anlatımı, soru bankası tavsiye bulunabilir misiniz? Kaliteli,sınava yakın soruları olan ve mümkünse yanlış soru barındırmayan yayın ve kaynaklar aramaktayım. teşekkürler ilginiz için şimdiden..

hakan_alp Adlı Yetkilimizin Cevabı;
Merhabalar , gk-gy adına toplama yayın alın derim.Örneğin incelediğim kadarıyla data kral kızı tarih kitabı fena değil.Zaten genel kültür adına data isim yapmış bir yayın.Coğrafya için yine data a'dan z'ye kitabı mevcut bunun yanı sıra uzman kariyer ve ihtiyaç yayınlarını da düşünebilirsiniz.Anayasa için teorem kapsamlı anayasa veya yine data a'dan z'ye edinebilirsiniz.Bir kitap anlamıyla yeterli olmayabiliyor.Örneğin anayasada data tek başına yeterli değil .Elinizdeki kaynaklarla birleştirip takviye yapabilirsiniz.Soru bankası olarak pek ayırt etmeyin derim.Ancak önerdiğim ve çözülmesi gereken dediğim kitaplar arasında uzmanın öğreten soru bankaları mevcut.Bunun yanı sıra kozmik oda soru bankaları da alınabilir.Zaten elinizde bir tane soru bankası olması yeterli değil.Bir konu bittikten sonra hepsinden o konuyla ilgili soruların hepsini çözmeniz sizin yararınıza olacaktır.
Eğitim bilimleri için tartışmasız yediiklim konu anlatımı ve soru bankası olarak uzman + yediiklim + istikrar alınabilir.Bunda da yine elinize geçen tüm yayınları çözün derim.

- KPSS Cafe, KPSS Rehber bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4245796/kpss-hazirlik-kitaplari