Albaraka Türk Katılım Bankası Avukat Alımı Yapacak

Albaraka Türk Katılım Bankası kariyer sitelerinde yayımladığı ilan duyuruları kapsamında kuruma personel alımları yapacağını kamuoyuna açıkladı. Alım ilanlarından biri olan avukat alımının ayrıntılarını sizler için derledik.

Albaraka Türk Katılım Bankası avukat alım ilanı ile alınacak olan personel İstanbul Anadolu Yakası'nda tam zamanlı olarak çalıştırılacak. Adayların iki yıl deneyimli ve uzman olması gerekiyor. Adaylar Lisans Mezunu, Yüksek Lisans Öğrencisi, Yüksek Lisans Mezunu, Doktora Öğrencisi ve Doktora Mezunu olabilir.

ADAYLARIN HANGİ ÖZELLİKLERE SAHİP OLMASI GEREKİYOR?
Albaraka Türk Katılım Bankası avukat alım ilanına başvuru yapacak olan adayların Üniversitelerin Hukuk Fakültelerinden mezun, Faizsiz bankacılık sektöründe çalışmaya istekli, Analitik düşünme yeteneğini haiz, Çözüm odaklı bir yaklaşım sergileyebilen, MS Office programlarına hakim, Sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, yoğun iş temposuna ayak uydurabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış , Tercihen 30 yaşını aşmamış kimseler olması gerekiyor. Bu şartların tamamına uyan adaylar başvuruda bulunabiliyor.

BAŞVURULAR NASIL YAPILIR?
Albaraka Türk Katılım Bankası avukat alım ilanına başvurular kariyer sitelerinden online olarak yapılabiliyor. Daha fazla bilgi almak isterseniz alttaki linki kullanınız.

İLAN METNİ
Albaraka Türk Katılım Bankası avukat alım ilanı http://www.yenibiris.com/albaraka-turk-katilim-bankasi/avukat-is-ilani/691701

Memur grubumuza katılmak için --->tıklayınız   En hızlı erişim imkanları ve ios uygulamamızı cep telefonunuza yüklemek için ----> tıklayınız android uygulamamızı ücretsiz yüklemek için ---->>> tıklayınız

kpsscafe.com.tr|ANKARA

- KPSS Cafe, Bankacılık bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4245785/albaraka-turk-katilim-bankasi-avukat-alimi-yapacak