Şok!!! Kimse Parasını Geri Alamıyor! Genel Müdür 'Başınızın Çaresine Bakın'

Çiftlik Bank Üyeleri Şokta! Şirket Genel Müdüründen Şok Eden Açıklama

kısa sürede on binlerce üyesinden yüz milyonlarca lira tutarında para toplayan Çiftlik Bank sırra kadem basmış durumda. Yatırdıkları paraları geri almak için şirket merkezine giden vatandaşlar şirketin sessiz sedasız boşaltıldığını gördü.

Genel Müdür Niyazi Karakoç ise bayilerle bir toplantı yaparak, "Ben de kandırıldım. Mehmet Aydın'a ulaşamıyorum. Başınızın çaresine bakın" dediği öne sürüldü. Hürriyet'ten Dinçer Gökçe ve Kazım Ataer'in haberine göre Türkiye'nin aylardır gündemini meşgul eden ve bakanlık tarafından hakkında suç duyurusunda bulunulan piramit sisstemi çiftlik bank yavaş yavaş ortadan kayboluyor. Önce şirket merkezini çeşitli gerekçelerle kıbrısa taşıyan çiftlik bank şimdi de kullanıcılarına geri dönüşleri bıraktı. Ödemelerini alamayan onlarca kişi şirketin Ümraniye'deki binasına gitti fakat şirketin burada hiç bir çalışanı kalmadığını gördü.  

Diğer yandan şirketin Beykoz'da gerçekleştirilen ve sadece çiftlik bank bayilerinin katıldığı toplantıya katılan Niyazi Karakoç,"İşler iyi gitmiyor. Mehmet Bey'e (Mehmet Aydın) ulaşamıyorum, dönüş alamıyorum. Başınızın çaresine bakın." dedi.  Gümrük ve Ticaret Bakanı Tüfenkçi, şirketin insanları kandırdığını ve konuyla ilgili savcılıklara suç duyurusunda bulunulduğunu açıklamıştı.

KPSSCAFE - ANKARA

- KPSS Cafe, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4245604/sok-kimse-parasini-geri-alamiyor-genel-mudur-basinizin-caresine-bakin