Kısa ve Anlamlı SMS Kurban Bayramı Mesajları 2017

Kurban Bayramına kısa süre kala vatandaşlar, internet üzerinde bayram mesajlarını araştırmaya başladı.

Sevdiklerinin ve yakınlarnın Kurban Bayramını tebrik etmek isteyen vatandaşlar için biz de Kpsscafe.com.tr olarak mesajları derledik. İşte en güzel Kurban Bayramı kutlama mesajları:

# Damağınızı, ruhunuzu, kalbinizi ve çevrenizi tadlandıran, gerçekten güzel ve bereketli bir bayram geçirmeniz dileğiyle.

# Bir bayram gülüşü savur göklere, eskilerden gülücükler getirsin, öyle içten öyle samimi, gözyaşlarını bile tebessüme çevirsin. Hayırlı Bayramlar !

# Bu Bayram ulusumuzun ve milletimizin diriliğine, mazlumların kurtuluşuna, insanlığın huzuruna, barış ve hidayetine vesile olması temennisi ile.

# Her şeye gücü yeten Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Bayramlar.

# Mübarek Kurban Bayramınızı en içten dileklerimle tebrik eder, hayırlara vesile olmasını Yüce Allah'tan niyaz ederiz. Bu hayırlı günde dualarınız kabul ve makbul olsun. Dualarda buluşmak vesilesi ile..

# Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve bereket dolu günlerin en değerlilerinden olan Kurban Bayramınız kutlu olsun.

# Dilerim ki her anın şu an bu  bayram mesajını okurken ki sevincin gibi olur. Kurban Bayramın kutlu olsun

# Tüm yürekler sevinç ve neşeyle dolsun, umutlar gercek olsun, acılar unutulsun, dualarınız kabul ve makbul,  bayramınız mübarek olsun.

# Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tadlandıran, mutlu, umutlu, huzurlu ve bereketli bir bayram geçirmeniz dileğiyle.

# İslamın nurlu güneşi kalbinize dolsun, makamın cennet, cennette komşun Hz. Muhammed (S.A.V.) olsun, günlerin mutluluk, huzur, gönlün saadetle dolsun bayramın mubarek olsun.

# En güzel anıları birlikte paylaşmak, en güzel hatıraları bu bayramda tazelemek dileği ile.. Mübarek Kurban Bayramınızı kutlarım.

# Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki biraz yorgun, ama yinede mutlu ve umutlu, yine de sevgi dolu nice bayramlara.

# Bugün ellerinizi semaya her zamankinden daha çok açın. Melekler avucunuuz güllerle doldursun, yüreğiniz coşsun. Bayramınız mübarek olsun.

# Gecenin güzel yüzü yüreğine nurla dokunsun, melekler başucunda olsun, güneş öyle bir geceye doğsun ki, duaların kabul ve Kurban Bayramın mübarek olsun!

# Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi Yüce Allah”a sonsuz şükürler olsun  Bayram bereketiyle, bolluğuyla ve rahmeti ile gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun.

# Mübarek Kurban Bayramınızı kutlar, hayırlı günlere haberci olmasını temenni ederim

- KPSS Cafe, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4245546/kisa-ve-anlamli-sms-kurban-bayrami-mesajlari-2017