KPSS'den en az 60 Puan Almış Adaylardan Danışma Yönlendirme Elemanları Alınacak

KPSS'den en az 60 Puan Almış Adaylardan Danışma Yönlendirme Elemanları Alınacak

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Aile Sosyal Destek Programı'na 1500 personel alımları sürüyor.

Sürekli olarak yayımlanan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Aile Sosyal Destek Programı personel alım ilanlarına yenisi eklendi. Alım kapsamında Isparta İl Müdürlüğü'ne 16 asdep personeli alınacak. Başvurular başladı.

GEREKLİ KRİTERLER
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Aile Sosyal Destek Programı'na katılmak ve Isparta İl Müdürlüğü asdep personeli olmak isteyen adayları uzun bir şart listesi bekliyor. Adayların tüm bu şartlara birebir uyum sağlaması zorunlu tutuldu.

Bu şartlardan bazıları; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Askerlik durumu itibariyle askerlikle ilgisi bulunmayan veya muvazzaflık hizmetini yapmış, yahut en az 2017 yılı sonuna kadar erteletmiş veya yedeğe geçirilmiş olmak, Danışma Yönlendirme Elemanı/ASDEP Görevlilerinden Terör örgütlerine veya Milli Güvenlik Kurulunca Devletin milli güvenliğine karşı faaliyette bulunduğuna karar verilen yapı, oluşum veya gruplara üyeliği, mensubiyeti veya iltisakı yahut bunlarla irtibatı olmamak, Ülkenin her yerinde görev yapma, her türlü iklim ve yolculuk şartlarında seyahat etme engeli bulunmamak olarak sıralanabilir.

Isparta İl Müdürlüğü Danışma Yönlendirme Elemanları Alımına Sosyal Hizmet, Psikoloji, Sosyoloji, Çocuk Gelişimi, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık, Aile ve Tüketici Bilimleri bölümleri mezunları ve bu bölümlere denkliği Yükseköğretim Kurulu tarafından kabul edilen yurtiçindeki veya yurtdışındaki öğretim kurumlarından en az lisans düzeyinde mezun olan ve KPSS'den en az 60 puana sahip olan adaylar başvuru yapabiliyor.

BAŞVURULAR
Isparta Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Danışma Yönlendirme Elemanları ASDEP alım ilanı başvuruları 28 Nisan 2017 tarihi sonuna kadar İl Müdürlüğüne gerekli belgeler ile beraber şahsen yapılacak. Başvuru formuna erişim sağlamak için lütfen tıklayınız. 

Daha fazla bilgi almak ve daha fazla asdep ilan duyurusu görmek için anasayfamızı inceleyebilir, takipte kalabilirsiniz.

Memur grubumuza katılmak için --->tıklayınız   En hızlı erişim imkanları ve ios uygulamamız ----> tıklayınız android uygulamamız ---->>> tıklayınız
kpsscafe.com.tr|ANKARA

- KPSS Cafe, KPSS bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4245437/kpssden-en-az-60-puan-almis-adaylardan-danisma-yonlendirme-elemanlari-alinacak