Türkiye Referanduma Gidiyor! Sonuçları Anlık Olarak Takip Edin

Bilindiği üzere uzunca süreler meclisde tartışmalara neden olan ve yoğun bir sürecin ardından referanduma götürülen 18 madde için referandum; 16 Nisan 2017 tarihi itibariyle gerçekleştirilecek. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Anayasa dğeişikliği için fikrini 16 Nisan 2017 Pazar günü itibariyle sandıkta söyleyecek.

Referandum sonuçları, oy atma işlemlerinin tamamlanmasının ardından eş zamanlı açılan sandıklarla belli olmaya başlayacak. Peki vatandaşlar, referandum sonuçlarını anlık olarak cep telefonlarından takip etme imkanına sahipler mi?

Sandık açma işlemlerinin başlamasıyla birlikte, hem tüm siyasi isimler tarafından yapılan açıklamalara, sandıktaki son durumlara ve çok daha fazlasına kpsscafe.com.tr adresi üzerinden erişim sağlamak mümkün olacaktır. Ancak mobil uygulamamızı indirerek, referandum sonuçlarına anlık olarak erişim sağlayabilirsiniz.

Mobil uygulamalarımız Android ve iOS uygulama mazağaları üzerinde kullanıma sunulmuş durumdadır. Tüm ziyaretçilerimiz, mobil uygulamamıza erişim sağlayabilir, ücretsiz olarak indirip kullanabilirler.

Android uygulamamızı indirmek için> TIKLAYINIZ

iOS uygulamamızı indirmek için> TIKLAYINIZ

Tüm Türkiye' nin kaderini etkileyecek referandumda, KPSS CAFE olarak tüm ziyaretçilerimizi sandıklara çağırıyor, oy kullanmalarını öneriyoruz. Umuyoruz ki referandum sonuçları, ülkemiz ve geleceğimiz için iyi sonuçlar getirir.

GELECEĞİN, KADERİN İÇİN OY VER TÜRKİYE!

kpsscafe.com.tr | KONYA

- KPSS Cafe, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4244898/turkiye-referanduma-gidiyor-sonuclari-anlik-olarak-takip-edin