İş Bankası 2015 Yılı Memur Alımları Devam Ediyor!

Türkiye'nin en köklü bankalarından olan İş Bankası, memur alımlarına devam ediyor. Siz de İş Bankası gibi güzide bir kurumda çalışan olabilirsiniz.

 İş Bankası yayınladığı yeni ilan ile müfettiş yardımcısı alımı yapacağını açıkladı. Alım yapacağı için birçok şart öne süren İş Bankası başvurularını 11 Eylül - 15 Kasım 2015 tarihleri arasında kabul edilecektir. Sınavın ilk aşaması 29 Kasım 2015 tarihinde gerçekleştirilecektir.

ŞARTLAR

- T.C vatandaşı olmak, - İngilizce, Almanca veya Fransızcayı iyi bilmek, - TOEFL üzerinden gerekli puanı almış olmak, - 30 yaşını doldurmamış olmak, - Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak, - Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun olmak, - Sağlık sorunu bulunmamak, - Kamu haklarınsan mahrum olmamak ilk aranan şartlardır.

BAŞVURU

www.ik.isbank.com.tr adresinden başvuru yapılması ve [email protected] adresine istenen bilgi ve belgelerin aşağıda detaylarına yer verilen formatta gönderilmesi aşamalarından oluşmaktadır. Bu aşamaların herhangi birinde eksik veya hatalı bir işlem yapılması durumunda başvuru işleme alınmamaktadır.
Başvuru hakkında daha fazla bilgi almak isteyenler kılavuzu inceleyebilir ve İş Bankası Müfettiş Yardımcısı alımlarına başvuruda bulunabilirsiniz.

İlanın tam metni için tıklayın.

kaynak: isbilgisi

- KPSS Cafe, Bankacılık bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4244838/is-bankasi-2015-yili-memur-alimlari-devam-ediyor